KATSETAME FISKARS NUGASID & KINGILOOS!

Kuigi ma olen Fiskars nugade kohta palju kiidusõnu kuulnud, avanes mul alles hiljuti neid ise katsetada. Need jõudsid minuni eriti vahvalt mõni aeg pärast uude kohta sissekolimist, nii et selline “soolaleivakingitus” kulus igati marjaks ära. Eriti just seeõttu, et enamik meie köögiasju on endiselt veel kastides (mhm, köögis on hetkel kõik hädavajalik olemas, ent palju on veel teha) ja toimetasin tükk aega kahe väga nürida noaga. Teised on kusagil kastide põhjas ja ega noodki targemad ole.

Meile Tõnuga meeldib hullult koos kokata ja köögis askeldada ning seetõttu teevad sellised kingitused meele eriti rõõmsaks! Lendasin nugadele rõõmsast ähmist ja elevusest lausa nõnda “peale”, et loomulikult lõikasin ma endale kohe ka näppu. Ja mitte ühe korra. No ei ole lihtsalt nii teravate nugadega harjunud … :D Nüüd on meil Fiskarsi kollektsioonis kuus nuga erinevateks otstarveteks. Kaks neist on pigem sellised üldkasutatavad ja ülejäänud on head abimehed pisut spetsiifilisemal kasutusel. Üheks kindlaks lemmikuks on mul tomatinuga, mis aitab lõigata lihtsalt imekaunid ja õhukesed viilud! Mõnna.

Noad paremalt alustades:

♥ Suur kööginuga (20cm) – universaalne nuga, mis sobib erinevateks lõikamistöödeks köögis
♥ Singi ja lõhe nuga pika ja elastse teraga, mis tagab lõikamisel õhukesed viilud
♥ Praenuga liharoogade lõikamiseks
♥ Keskmine kokanuga (16cm), mis sobib enamikeks lõikamistöödeks köögis
♥ Tomatinuga, mille sakiline tera sobib pehmemate puu- ja köögiviljade lõikamiseks
♥ Kaardus teraga koorimisnuga, mis sobib väiksemate puu- ja köögiviljade lõikamiseks ja koorimiseks

Nugade terad on valmistatud jaapani roostevabast terasest ning nuge tohib pesta ka nõudepesumasinas – meie jaoks suur võit, sest meil on nüüd ka nõudepesumasin! ;) Oleme neid nüüd mitu kuud järjepidevalt kasutanud, nõudepesumasinas pesnud ja noad lõikavad ilma teritamata endiselt väga hästi. Nii et oleme igati rahul!

Fiskars või Friskies ehk kingituse avamine (täpsemalt siis kingikott ise, mitte noad) pakkus vahvat elamust ka Sipsikule. Meeleolukas pildirida kõige all!

Ühtlasi on kõige all ka üks mõõõõõõnus loos koostöös Fiskarsi ja Salvestiga. Et nugade katsetamise kõrvale miskit head mekkida ikka oleks, siis tuli ka Salvest kampa!

FISKARS & SALVEST kingiloosis osalemiseks:

♥ Ole kursis minu tegemistega ehk vajuta like Facebooki SIIN!
♥ Kommenteeri postituse alla enda nimi ja e-mail
♥ Ongi kõik! Mäng läheb lukku 30. augustil!

Loosi läheb Salvesti komplekt kurkide, salatite, kastmete ja Eestimaa kõige tomatisema ketšupiga (4tk) ning 3 Fiskarsi nuga. Universaalne kööginuga (20 cm), tomatinuga ja kaardus koorimisnuga. Mõnusat loosiõnne!

Aitäh kõigile suurepärase osalemise eest! Loosi võitis sel korral Elo Kumel – loodan, et see teeb uue ühiselamu aasta mõnusamaks! :) Võtan Sinuga kohe ühendust!

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

291 comments

 1. Avatar
  Maili says:

  See loos on nagu just mulle :)
  Mul on kodus ainult üks nuga, koguaeg mõelnud, et ostan juurde aga ei. Juba üle aasta elan oma kodus ja oman ainult ühte nuga, mis on saanud korra teritajat tunda ja ka seda naabri teritajaga :D

  Minu email: maili.poolakene@gmail.com

 2. Avatar
  Viktoria says:

  Piinlik, aga mul on vaid Fiskarsi koorimisnuga – maailma parim ja teeninud mind umbes täpselt 6 aastat ?

 3. Avatar
  K&T says:

  Oi soovin ka osaleda selles loosis! Kuigi siiani pole üheski loosis õnn mulle naeratanud aga proovima peab! :)

 4. Avatar
  Heleri says:

  Heleri Peit
  peit.heleri@gmail.com

  Mulle meeldib ka oma noormehega koos kokata. Toidud tulevad kohe eriti head. Ning samuti on meilgi üks korralik nugade komplekt puudu. Kaua ikka jõuab neid odavaid nuge osta mis kestavad nii vähe.
  Tuleb nüüd vaid loosiõnne oodata ja teile häid ja värvikaid toite uues kodus :)

 5. Avatar
  Marta says:

  Olen kasutanud 7 aastat oma ühte fiskarsi kööginuga..paremat maailmas pole :) nüüd oleks aeg välja vahetada ja vanameister pensionile saata :D
  Marta Kuljus
  m.kuljus@gmail.com

 6. Avatar
  Liis Kuusikmaa says:

  Mul on Fiskarsi üldnuga olemas, mis on lihtsalt suurepärane. Ma ei kannata nüridaid nuge, nii et enne igat söögivalmistamist teritan alati üle. Üliterav ja mugav nuga on esmatähtis. Ideaalne oleks võita see komplekt :)
  liiskuusikmaa@gmail.com

 7. Avatar
  Anni says:

  Soovitan ka Fiskarsi võinuga, millega on suurepärane kõiki määrdeid (alustadest võist lõpetades Nutellaga ?) saiale-leivale määrida. ?

  Anni Viirmets
  anni233@hot.ee

 8. Avatar
  Gerle says:

  Saame ka enda uue kodu varsti-varsti kätte ning selline kingitus oleks kindlasti äärmiselt vajalik. Olen ise vanematekodus erinevaid Fiskarsi nugasid katsetanud ning need tõesti väga head.
  Igatahes, minu nimi on Gerle ja meiliaadress gerletrifanov@gmail.com.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.