KATSETAME :: CHECCA PIHASOOJENDAJA

IMG_6172sandrelle

Eelmisel aastal avastasin selle pihasoojendaja just blogijate kaudu ja mäletan, et tahtsin endale ka ühe soetada, aga millegipärast see mõtteks vaid jäigi. Olen alati olnud väga halb riietuja, just selles mõttes et kandsin näiteks nahktagi viimase külmapiirini ja müts oli ka pigem aksessuaari eesmärgil ostetud. Aga olen püüdnud enda eest rohkem hoolitseda, jube tüütu on haige olla & selleks vist ei leiakski aega. :) Ja ma arvan, et väikesed muutused on mind palju aidanud, olen väga harva gripine (ptüi, ptüi).

Suurem mure on aga see, et kroonilise põiepõletiku tõttu pean eriti ettevaatlik nii umbes november-detsember-jaanuar olema, sest tavaliselt just sellel ajal saavad kas jalad või alaselg külma ning pean mõnda aega pehmelt öeldes antibiootikume neelama. Seetõttu mõtlesin need kunagi loetud postitused üles otsida ja nendest pihasoojendajatest uuesti lugeda – äkki siis see aitab mu muret leevendada.

Ja siinkohal peab vist paika jälle see lause, et sa tõmbad endale ligi täpselt seda millest mõtled, sest nüüd paar päeva tagasi pakuti mulle (ja ühele teist – sellest pikemalt räägin järgmisel nädalal :)) proovimiseks just seda pihasoojendajat.

Kuigi ma mõtlesin, et must värv oleks jube praktiline ja sobiks igale poole, siis millegipärast tundus näiteks sinine ja roosa palju atraktiivsem. Ja lõpuks valisin välja selle särava roosa, sest seda värvi on mul garderoobis vähe.

Katsetan seda pihasoojendajat nii umbes nädal aega ja siis hiljem muljetan, kuidas mulle meeldib. Erinevaid arvustusi lugedes tundub pihasoojendaja olevat abiks neile, kes põie- või neerupõletikuga kimpus. Ja head tagasisidet on tooted saanud ka joogaõpetajatelt ning meil ongi tüdrukutega plaanis joogasse minna – mina ühinen nendega küll uuest aastast, aga eks siis jääb see oma joogatundi ootama ja saan kunagi uuel aastal ka sellest pikemalt rääkida.

Checca (http://www.checca.eu/) puhul on vist veel huvitav ära mainida see, et tegemist on kohaliku kaubamärgiga, disain & tootmine toimub Eestis! ♥

Praegu siis kõik, katsetan ja vaatan, kuidas see pihasoojendaja mulle meeldib ning ülejäänud garderoobiga sobitub ja järgmisel nädalal olen tagasi heade uudiste ja muljetega. ;)

IMG_6187sandrelle
FotorCreated2FotorCreated

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

14 comments

 1. Avatar
  Kristiine says:

  Ma küll ise ei oma seda pihasoojendajat, kuid minu meelest on sellel üks suur pluss veel, (nii palju, kui ma olen näinud seda teiste seljas) selg ei ole mitte kunagi paljas, isegi siis, kui kannad lühikese pihaga pükse ;)

 2. Avatar
  Kati says:

  Oii mul on ka seda tarvis! Olen ka tihti kimpus põiepõletikuga ning talvisel ajal on selline asi asendamatu! Hetkel on mul üks vana apteekist ostetud pihasoojendaja aga need tunduvad palju lõbusamad ning vägevamad :)

 3. Avatar
  Kätlin says:

  Minu oma seisis pea aasta kapis, aga nüüd ostsisin jälle välja, talvel on kohe eriti mõnus :)

 4. Avatar
  Anni K says:

  Ka mulle jäi see pihasoojendaja silma, kui seda paljudes blogides kajastati. Aga millegipärast ununes see ära, mis sest et mõtlesin samuti selle soetamise peale, et oma alaselga, mis tihti valutab, soojas hoida. Ootan Sinu arvustust :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.