Käsitsi kirjutatud kirjad – üks armas lugu!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tahtsin täna teiega jagada üht armast lugu, mis eelmisel nädalal südame nii soojaks tegi ja pisarad silma tõi ning ühtlasi tahtsin jagada enda vaimustust käsitsi kirjutatud kirjade ja üleüldse nt postkaartide osas.

Deitisin eelmisel nädalal sõbrannaga, kes tuli mu ellu nii neli aastat tagasi, veidi pärast ülikooli sisseelamist. Kirjutasin tollal päris palju postitusi õppekavast, koolist ja üleüldse muljeid uuest elust Tallinnas ning kuna tema õppis juba teist aastat tlü’s, siis kirjutas ja ütles, et ta on minu jaoks vajadusel alati olemas. Et ka tema jaoks oli uue õppekava koostamine esialgu keeruline ning aeganõudev ja ta saaks mulle kõike seda seletada ning aidata. Ja põhimõtteliselt kratist kinni võtta ja aidata mul Tallinnas kohaneda. Mõeldud-tehtud, kirjutasin talle vastu ja läksime lõunale. Nii et juba blogimine on juba ainuüksi sellepärast ära tasunud, see viis kokku mind sellise sõbrannaga, kes mind tõeliselt hoiab!

Ja uskuge, ma olen aastate jooksul kohtunud nii paljude inimestega nii tänu blogile kui ka tööle/koolile ja tänu väga veidratele kogemustele ja emotsioonidele olen ma uutes sõprussuhetes üsna skeptiline. Tuttavaid võib alati olla ja nendega väljas käia, kohtuda, sest loomulikult olen ma sama avatud ja sõbralik uute inimestega kohtumisel. Siin ka väike meeldetuletus teile, armsad lugejad – olge küll siirad ja suhtuge teistesse hästi, aga hoidke omasid! Uued ja pealtnäha ilusad näod võivad teie elu väga mõttetu draama ja segadusega solkida… :) Kahjuks paljude inimeste eesmärk ongi kas sinust mingit erilist kasu saada või läbi hea näo… kuidagi mutta trampida. Et nad ise ikka saaksid särada ja esile paista. :D

Ma ei jaga seda väikest “elulist õpetust” mitte sellepärast, et oleksin sisemiselt kibestunud või maailma peale vihane – ma olen õnnelikum kui eales varem. Ja just seetõttu, et minu ümber on nii imelised inimesed ning hoian neid 110%. Lihtsalt ma nii väga tahan, et sellest blogist siin oleks ka mingit kasu teile, äkki saan ma läbi enda kogemuse kuidagi teid suunata või mõtteainet pakkuda. Ja nii palju, kui olen teie kirjadest tagasisidet saanud, siis just sellepärast te siia tagasi tulete – et lugeda minu mõtisklusi elust, kogemustest ning see annab teile kohati mingi jõu ja annab sooja tunde. Minu nišš pole kindlasti ega saa ka kunagi olema ilu ja mood, aga sellegipoolest kirjutan ka nendest asjadest vahel, sest mulle pakuvad need huvi ja tahan lahedaid asju ka igapäevamõtiskluste sekka jagada.

Sõbranna üllataski meie pisikese anniversary puhul mind sellise huvitava, teistmoodi kingitusega… käsitsi kirjutatud kirjaga. Ja see on tohutult armas. Eks ma muidugi tean, mida meie sõprus tähendab ja tean kõiki neid siiraid jutuajamisi, üksteise aitamisi ning kõige lõbusamaid ja kreisimaid hetki. Ja ma tean, et ta on üks vähestest, kes on minu jaoks olemas olnud ka kõige südantlõhestavamatel aegadel viimase aasta jooksul… ja ta pole minu kõrvalt ära kadunud, vaid mind ainult sakutanud, üles upitanud, tolmust puhtaks pühinud ja korralikult jalaga tagumikku andnud. :) Ihii! Piltlikult öeldes… :)

Ja nüüd… seda kõike kirjapanduna lugedes. Lihtsalt wow. Panen ühe väikse lõigukese sellest kirjast ka siia, juba lihtsalt enesele mälestuseks ja selleks, et teiega lihtsalt jagada midagi nii ehedat ja siirast.

“Ükskõik, millega ma elus ei tegeleks, kes mul parajasti ümber on või mis punktis ma elus olen – ma TEAN, et sa ei jätaks mind kunagi hätta ja aitad mind alati nii palju, kui sinu võimuses. Kõik minu mõtted oled ära kuulanud, mind veidi tõsisemalt vaadanud ja käskinud mul hoolega mõelda, kas mingi olukord on minu jaoks vajalik. Seega nii palju jaburaid asju oleme koos läbi analüüsinud ning halbu otsuseid suutnud ära hoida. Sa oled tasakaalustav just siis, kui mul seda kõige rohkem vaja on. Nii et ükskõik mis ajal sul ükskõik mida elus vaja läheb, siis mina olen sul alati olemas. Eduka tuleviku terviseks!”

See kirjake rändab nüüd oluliste asjade karpi, et ühel eriti vihmasel ja kurval päeval seda taas lugeda ning endale meelde tuletada saaks! Aitäh Sulle, kallis!

FotorCreated

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

2 comments

  1. Avatar
    Anett says:

    Huh, isegi mul tuli pisar silma :’) Sellised žestid on niii armsad ja sa ise oskad ka nii ilusti sõnu ritta seada.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.