Kas hambapasta muudab hambad valgemaks?

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kuigi see võib uskumatult kõlada, siis valge ja ilusa naeratuse jaoks pole muud vaja kui lihtsalt õiget suuhooldusrutiini. Pean silmas valgendava funktsiooniga pastat, suuvett, harja ja vajadusel niiti. Proovisin mõnda aega kenasti pasta-suuvesi-niit rutiinist kinni pidada ja ütlen ausalt, et sellest täiesti piisas ning ei tekkinud näiteks valgendavate hambaplaastrite järele. Ja kusjuures pean ütlema, et kuigi plaastrid/geeljas valgendaja annab ainult hetkeks hea tulemuse: ma avastasin, et pärast erinevate toodete kasutamist läksid mu hambad laiguliseks ja ausalt öeldes ei taha ma väga neid enam kasutada.

Aga kui suuhoolduse juurde tagasi tulla, siis juba pikka aega tagasi soovitasin Instagramis uut Colgate kollektsiooni – Max White One Optic. Ütlesin, et kuigi olin seda paar päeva kasutanud, oli tulemus juba nii vivivau. Ja pean tõdema, et olen vahepeal teisi hambapastasid kasutanud ja tehke mis tahate, tulemus ei ole sama.

Sain testimiseks valgendava hambapasta, suuvee ja harja ning tegin ka enne-pärast pildid, aga ma ei tea kas asi oli valguses, aga ma ei suutnud pildile seda õiget tulemust jätta ja enne-pärast pildil nagu polekski mingit vahet (pilt allpool). Aga kui ma endale peegli ees või Tõnule naeratasin, siis märkasime mõlemad suurt erinevust.

Ja see suuvesi on lihtsalt mu lemmik! Pole kanget maitset (nagu suuveel tavaliselt) ja teeb hingeõhu värskeks. Üleüldse hakkasin suuvett kasutama ehk pool aastat tagasi. Uskumatu, kui palju annab see enesekindlusele juurde, kui keelega üle hammaste libistades on hambad perfektselt siledad.

Kes aga lausa jälestavad mõtet suuveest tema kanguse pärast, siis see suuvesi on pigem magusa maitsega. Nagu ka hambapasta. :) Mina jäin igati rahule ja kuigi esimene komplekt saadeti mulle proovimiseks, siis teise komplekti järele olen nõus ise poodi minema!

DSC_0660FotorCreated2SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

2 comments

  1. Avatar
    Grl. says:

    Kusjuures tõsi, olin just Eestis vanematel külas ja neil oli juhtumisi sama hambapasta. Peale paari päeva hakkasin mõtlema, et ma vist kujutan endale seda ette, aga hambad tunduvad nii palju valgemad. Mina soovitan ka! :-)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.