KAKERDAMINE & TALVINE GRILL @ KAKERDAJA RABA

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Kuidas saaks veel paremini Eesti päeva tähistada kui mitte ühe mõnusa rabaretkega Eesti loodusesse? Ja kuna me sellised matkasellid juba oleme, siis võtsime sel korral ette paljukiidetud Kakerdaja raba ja seiklesime seal. Vlogisime ka ja videos on palju humoorikaid seiku näiteks sellest kuidas Tõnu kogu aeg libiseb ja kuidas mina keset laulmist ühe jalaga vette kukun. :D

Täiega fun matk oli sel korral (alati on lahe, aga sel korral sai end ikka kõveraks naerdud), ilm oli superilus ja päikseline ning enda rabaretke lõpetasime grillimisega. Niii mõnus on sellise paksu lume ja talve ja külmaga lõket teha ja grillida. Eile oli tõeliselt super päev! Aga ma rohkem ei muljetakski, sest video on taaskord päris pikk ja sisukas!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

6 comments

 1. Avatar
  Hälis says:

  Meie koeral Valgas oli ka 24ndal sünnipäev, sai seitsmeseks ning palju õnne sinu mõmmile! :) ja muidugi, sina ja Tõnu olete ikka väga armsad, palju rõõmu ja armastust teie teele?

 2. Avatar
  LJ says:

  Pean ütlema, et varem ma su blogi eriti ei jälginud, aga nüüd pärast neid kaht viimast videopostitust tundud sa kohe hoopis teistmoodi. Palju siiram ja toredam.

  Nii lahedad videod, armsad olete koos! :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Oh, seda on hea kuulda. Kuna ma ei tunne end kaamera ees veel päris hästi, siis ma pigem muretsen, et jätan kohmetuse tõttu võib-olla ebasümpaatsema mulje kui ma tegelikult olen, nii et seda Sinu kommentaari lugedes läks küll tuju heaks. Äge, kui videopilt (mis on kõige parem viis mind kui isiksust tundma õppida) jätab palju siirama ja toredama mulje. Kalli! Loodan Sind siin veel kohata. :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.