Käisime sõbrannale unistuste pulmakleiti valimas!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Käisime tüdrukutega sõbrannale pulmakleiti valimas ja kuna emotsioonid on nii positiivsed, siis mõtlesin natukene pilte-juttu ka kohe jagama tulla. Jõudsin juba selle teise pildiga natukene šokiteraapiat teha, aga eii, mina siiski veel abielluma ei hakka. :D

Nii äge oli täna pulmasalonge külastada ja seda “õiget” kleiti jahtimas käia, minu jaoks täiesti esmakordne kogemus. :) Ja üllataval kombel leidis sõbranna juba kolmandal proovimisel selle unistuse pulmakleidi. Üllatav oli see just sellepärast, et kuigi ta on meil nii pisike, siis leidis ta perfektselt istuva kleidi. See on niiiii ilus, et tahaks seda juba niiii näidata. :D Aga noh, tuleb suveni oodata.

Pulmakleit sai lõpuks ostetud Anna-bellast ja meil oli nii hea meel, et esimesena just sinna läksime. Teenindus oli sõbralik (võeti nii toredasti ja avasüli vastu, hakati kohe õige kleidi leidmisel abistama), atmosfäär oli selline mõnus ja eriline ning pulmakleitide valik oli tegelikult üpriski suuuur. Näiteks polnud meil Pärlis kuhugile isegi jopesid panna, valik oli suhteliselt nadi ja kahjuks ei olnud seal ka nii professionaalset teenindust nagu Anna-bellas kogesime.

Olime isegi üllatunud, et nii kiiresti õige kleidi leidsime. Alustasime ka enda päevaga küllaltki vara, nii et põhimõtteliselt kella 12ks oli meil kleit juba olemas. :D Igastahes jaa, nüüd tuleb kibekiirelt suve ootama jääda! :) Enda päeva lõpetasime mõnusasti CHIs magushapu- ja mee-tšillikana krõbistamisega. Ideaalne!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES20170118_122210krissuSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

4 comments

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Eks pulmadest oleme mõelnud ikka, aga hetkel on eelisjärjekorras oma kodu soetamine. :) Ja lastega selline lugu, et tahaksime veel natukene oodata. ;)

 1. Avatar
  Liisi says:

  Käisime ka sõbrannadega mõned kuud tagasi mulle pulmakleiti valimas ja mul on kaa ainult kiidusõnad Anna-Bella salongile. Kleidivalik oli piisavalt suur, samas ka piisavalt väike, et otsustamine liiga raske poleks. Kleidi valimine on nii lahe ja mina valisin kokkuvõttes esimese proovitud kleidi, kuigi proovisin umbes kümmet. :) Sõbrannale aga ilusat pulmade ootust. Minu arust on see nii tore aeg!

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.