JAANUARIKUU LEMMIKUD!

lemmikud
Pole enda “kuu lemmikutest” päris ammu kirjutanud ja nüüd tundub selleks olevat õige aeg! Igasugused kokkuvõtted – kindlasti minu nõrgim lüli ja kui keegi paluks tööintervjuul nimetada enda miinuseid, siis ilmselt mingisuguste aastaaruannete tegemist. :D Kindlasti saaksin hakkama, selles osas ei ole probleemi, aga lihtsalt ei suju mul need kokkuvõtted alati kõige paremini. Aga neid on põnev teha ja sellepärast püüan ponnistada! Aga asugem “asja” kallale!

♥ SUSSSIIID!
Ma vana sussifriik, aga nüüd jaanuaris kohe eriti! Roosad skoorisin Seppäläst  soodukaga (ca 4€) ja mündikad sellest Solarise pudipadipoest (oli vist Tiger?) ja hind oli natukene üle kolme ehk pea neli eurot. Kuna emps on mul ka sussifriiko, siis ostsin kaks paari – ühed endale, teised talle.

Ja kuigi sussipaare on mööda kahte elamist nüüdseks umbes sada, siis ikkagi noolin poodides uusi. :( First World Problems!

sussiiiid

♥ PÕHJALA “MÜNDINE MUSTSÕSTAR”
See on nii hea, et kui hommikusöögi-tee jaoks vee keema panen, palub Tõnu eos seda “head mustsõstraga” teed. Ja rohkem sõnu pole vajagi! Tegelikult ütleks veel seda ka, et mustsõstar on mõnusalt sametiseks purustatud ja piparmünt justkui kaunistuseks tükikesteks peale rebitud. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

♥ BEAUTYBLENDER
Kuigi olen seda meigikäsna kõigest nädal kasutanud, on ta täielikult jaanuarikuu lemmiku-tiitli ära teeninud. Jumestus jääb loomulik ja näol kerge. Lihtne hajutada. Ja kuigi švamm imab endasse päris palju! jumestuskreemi, on tulemus siiski kattev.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

♥ SPOTIFY
Mõni aeg tagasi oleksin peaaegu kööki raadio ostnud, aga kolimise käigus on mõned asjad muutunud: läpakas on magamistoast köök-elutuppa kolinud ja avastasin enda jaoks Spotify teemalistid. Ehk siis vastav muusika hommikusöögiks, lõunaks, õhtuks või peomeeleoluks. Ja esimese asjana kui ärkan panen käima mõne mõnusa hommikuse listi, mis kas tuju-boostib või lihtsalt üles äratab. Siis hakkan süüa tegema, ärkab vaikselt Tõnu üles – tuleb sööma ja nii päevameeleolu loodud saabki!

SAMSUNG CAMERA PICTURES
♥ MICABELLA MINERAALPUUDER
Enda katsetusest Micabella kosmeetikaga tegin pikemalt juttu siin – https://sandrelle.net/mc/, aga see mineraalpuuder on saanud igapäeva meigirutiini üheks oluliseks osaks ja kõige rohkem meeldibki selle puudri juures see, et ta katab hästi ja jätab näo mõnusalt pehmeks!

SAMSUNG CAMERA PICTURES
♥ DKNY “BE DELICIOUS”
Vana hea ja minulik parfüüm, mis kuidagi aastateks unarusse jäi ja mille Tõnu mulle enne jõule uuesti kinkis. Ja kuigi pean selle lõhnaga alati väga ettevaatlik olema (kui liiga palju riietele piserdan, siis intensiivsusest tingituna kutsub parfüüm esile migreeni), siis millegipärast on ta ikka üks lemmikuid!

Mul on õuntega kummaline suhe – kui lõhn on liiga intensiivne, siis võib tekkida migreen, aga esimese asjana kui migreen reaalselt tekib, isutab kohe õuna järele. :D

SAMSUNG CAMERA PICTURES

♥ BLENDER
Jep, kui enne rääkisin Beautyblenderist, siis nüüd tuleb juttu köögiblenderist! :D Veidi kummaline “lemmik”, aga minu jaoks on ta tõesti lemmiku tiitlit väärt. Saime vanematelt jõuludeks Kaubamaja kinkekaardi ja ühe asjana soetasimegi selle blenderi ning igasugune smuutide tegemine on nüüd umbes kümme kord hõlpsam!

Viskad marjad ja muud komponendid sisse, hoiad veidi nuppu all ja ongi valmis. Varem ikka möllasime ja jändasime saumiksriga – õhtuks olime musklis küll, aga lõpuks muutub tüütuks. :) Kes see ikka musklis jõuab olla, eks. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

7 comments

 1. Avatar
  Heeli says:

  olen soovinud ka beautyblenderit osta, aga nüüd kui sa väidad, et ta palju toodet endasse imab, siis on küll halvasti :D kumba sina soovitaksid, real techniques’i pintsleid või ikkagi beautyblenderit? blogi on tore, nagu ikka :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Paraku imab tõesti. :( Kui tahad kiiret ja hea katvust, siis Beautyblender. Õhtumeigiks, veidi tugevama põhja saavutamiseks kasuta Real Techniques’i jumestuspintslit. Vähemalt mina teen nii. :)

 2. Avatar
  Anne-Maria says:

  Need Spotify listid ka mul suurteks hommikusteks lemmikuteks saanud. Eriti pärast tahvelarvuti soetamist, sest sellega muusikakuulamine veelgi lihtsamaks muudetud. Ei pea hommikul ootama, kuni arvuti tööle läheb jne. Mõnus!
  Ja ühe korraliku blenderi/köögikombaini järele tunnen viimasel ajal just eriti puudust. Teen oma püreesuppe ikka saumiksriga, aga võtab niiiiiiiiiiiii kaua aega. :D Ja ausalt ei viitsi, kuna käsi läheb suurest suristamisest viimaks lausa krampi. Aga tegelt tõesti, first world problems! Varem said emad-vanaemad kartulipudru peeneks nuiaga, nüüd ei saa enam isegi saumiksriga rahul oldud. :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.