IT’S A BOY EHK BEEBIPIDU SÕBRANNALE VOL 2!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Just, nii lühikese aja jooksul juba teine beebipidu! No aga mis sa teed, kui kaks sõbrannat jäävad lõpuks (lõpuks selles mõttes, et lõpuks keegi minu tutvusringkonnas) titeootele ja mõlema tähtaeg on märtsi lõpp. Ja selles mõttes on ka kõik vonksus, et üks sõbranna kingib mulle poisi ja teine tüdruku. Täiesti superluks, hea planeering, tüdrukud!

Kui eelmine beebipidu oli roosades ja lillades toonides (postitus siin – beebipidu vol 1), siis sel korral olid põhivärvideks sinine ja roheline. Muu jäi põhimõtteliselt samaks. Peo korraldasime sel korral neljakesi, sest see punt (pluss Alisa) on meil olnud ikka selline kamp, kellega on igasugu asju koos läbi elatud ja pidutsetud, hullu pandud ja ägedaid ühised mälestusi kogutud. Meid kooli ajal ikka naerdi, et jälle lähete Sandra sauna “filmiõhtut” tegema, jah. Tegelt olid sellised salajased pralled, et oi! :D Viimased paar aastat pole me üksteist küll nii palju näinud kui varem, aga sel suvel toimus mingi murdepunkt ja pärast seda oleme hoolimata suurest vahemaast ikka mitmeid kordi kokku saanud. Mul nii hea meel selle üle. :)

Kõige ägedam on aga see, et taaskord ei teadnud sõbranna üllatuspeost mitte kui midagi ja see tuli talle täiesti üllatusena. No super, et kuidagi ära spoilida ei suutnud! :D

Ja tegime sel korral taaskord nii, et iga üks vastutas millegi eest. Jagasime ära soolase ja magusa toidu, joogid ning kaunistused. Mänge mõtlesime sel korral kõik ja mõtlesingi nendest täpsemalt rääkida. Äkki on kellelegi abiks!

 • Mis on titeootel sõbranna kõhuümbermõõt – ehk siis kõik said nöörijupi kätte ja pidid aimama, kui suur on Alisa kõht. Ja see, kes täppi paneb, saab tutvusringkonnas järgmisena lapse. :D
 • Sedelimängud – ehk mis on sinu käekotis, arva ära tulevase lapse sünnipäev, arva ära tulevase lapse nime esitäht ja siis lõpuks nimi. Disainisin enda algeliste oskustega (pilt allpool) sellised väiksed sedelid, kuhu sai peale kirjutada või midagi maha kriipsutada ja Alisa lubas need beebialbumi vahele panna. Hea mõte ju, ma ei tulnudki alguses selle peale! Ja see, kes kõige rohkem täppi pani või tulevase beebi õige sünnipäeva ära arvas, saab Alisalt tulevikus mingi eriauhinna. :D Pidime sedelite peale oma nimed ka kirjutama, nii et siis on teada, kes meie seast see ennustaja on. :D See “mis on sinu käekotis” mäng on lihtsalt selline fun mäng, et kui sul on näiteks käekotis huulepulk, siis sai ühe punkti ja kui peegel, siis kaks punkti ja võitis see, kes enim punkte kokku sai.
 • Püreetoitude maitsmine – see mäng oli ka eelmisel beebipeol ja mängu mõte on lihtne: tuleb maitsta erinevaid beebipüreesid (soovitavalt mida jubedama koostisega seda parem) ja kes maitsed täppi paneb, on võitja. Tavaliselt ei pane keegi 100% täppi. :D
 • Mähkmesisu maitsmine – jaa, me tegime sõbrannale ikka ühe rõveda mängu ka! :D Sulatasime erinevaid shokolaade nii pähklitega kui ka muude tükkidega (näiteks rabarber), valasime kuuma shokolaadi mähkmele ja Alisa pidi siis mähkmed lahti tegema ja tuvastama, et mis maitsega shokolaad on. Päris rõve nägi välja, aga nalja sai ka palju ja kui seltskond sellistest pealtnäha tobedusest ei kohku, siis miks ka mitte. Meil on nii oma seltskond, et olime lihtsalt kõik kõht kõveras ja surusime Alisale kaamera näkku, et kodus ka veel ikka naerda saaks.

Vot, sellised lood siis. Ega ma pikalt enam ei räägikski. Aaa, mõtlesin ise kodus pikalt, et mis võiksid olla need sinised joogid, mida beebipeole teha, et ikka teemas püsida ja värki. Midagi otseselt välja ei mõelnud ja siis sõbranna ostis sinised fantapudelid. Paar päeva tagasi vaatasin aga kuidas Merrific tegi endale galaxy-stiilis kokteili (vaata videot) ja kirusin, et muiduuuuuuugi. SININE TOIDUVÄRV ja jäätisekokteil. Kuidas ma selle peale ei tulnud? Ise olen ju hull meisterdaja ja see pähe ei torganud… Nii et kes tahab vastavalt teemale jooke, siis lisage jäätisekokteili natuke värvi ja ongi olemas!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

11 comments

 1. Avatar
  Mai says:

  Ma ikka imetlen, kuidas Sa vaeva näed. Mul oli õnn ka Sinu juures jõulupeol käia ja sellised läbimõeldud detailid annavad peole ja inimeste meeleolule väga palju juurde. Nii tubli!! :)

 2. Avatar
  Merlin says:

  Niiiiii kihvt näeb kõik välja! Ja järgmine kord siis juba värvilised joogid jah.. hehe (:
  Muide! See mähkemäng.. Ma olen juba nii kaua tahtnud seda videot teha (boopy diaper challenge) aga keegi pole siiamaani veel käpp olnud. One day! :D

 3. Avatar
  Triin says:

  Sattusin su blogi peale ja lugesin terve blogi ühe ropsuga läbi – nii hea ladus lugemine (natuke ebamugav ainult, et ei ole sisukorda blogil, vaid pidin manuaalselt URList lehekülgi muutma). Videotest olen ainult viimast jõudnud vaadata, siis kui rabas kakerdamas käisite. Nii tore on vaadata sellist rõõmsameelset videot nagu see oli. Ma tavaliselt üliharva naeran kõva häälega näiteks telekast sarju/filme vaadates (mõttes naeran ikka :D), aga seda videot vaadates mitu korda naersin mingite naljade peale – jätad lihtsalt nii armsa ja siira mulje.
  Tegelikult tulin konkreetsema jutuga kommenteerima ka – väga kift beebipeo kontseptsioon. Kas saaksin palun nende pulgakookide retsepti? Näevad nii ilusad välja.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hehee, Triin, nii armas Sinust! Aitäh nii laheda kommentaari eest!! Ma just eile näppisin enda kujundust ja mõtlesin, et kas panna arhiivi või mitte, võiksin ilmselt ikkagi lisada, onju? Ja ma kohe küsin sõbrannalt, et mis retsepti ta kasutas. :D Ta küll ütles, et vaatas youtubes videosid, aga kohe uurin missuguseid täpsemalt.

 4. Avatar
  Kertu says:

  Algelised disainioskused :D???? Ma küll ei oska midagi nii lahedat teha :D

  Niiii äge pidu tundun.. ma tahaks ka pidu. Beebit veel ei aga sellise mähkmemaitsmise :D:D:D:D peo võiks saada küll :D

  (olen nagu vaimuhaige nende “:D” smailidega) :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.