INIMESED ON ANDEKAD & HEAD!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Mõtlesin täna koju jalutades, et inimesed mu ümber on nii ilusad, head & andekad ja kuigi tahtsin täna hoopis Tiina Talumehe showst rääkida, siis mõte ja käekesed kribavad hoopis teist.

Nagu paljud ilmselt on juba märganud/kuulnud, siis pühapäeval toimus taaskord blogijate kirbuturg ja olen Piiale väga tänulik, et ta ikka ja jälle enda jõu kokku kogub (sel korral ulatas abikäe ka Stellaarium) ning meile selle kirbuka korraldab. Need kirbuturud on alati olnud nii mõnusad kokkusaamised teiste blogijate aga ka lugejatega, hea on üle pika aja kohtuda, mõtteid vahetada ja lihtsalt suhelda. Sest igapäevaselt hoiame küll üksteise tegemistel silma peal, ent palju ei suhtle.

Ma olin pühapäeval nii pahviks löödud, kui Marili mulle lisaks soojale kallistusele (Marilit jääkski kallistama, temast õhkab nii head energiat ja siis tunnedki, et oled kellegi “kaitsva tiiva” all) selle kivi kingituseks tõi. No appur! Esiteks see, et tänu emale armastan kivide- ja kristallimaailma ning see on kõige armsam üllatus üldse. Teiseks aga ei osanud ma üldse midagi sellist oodata. Ja kuna tean kui hingega ka Marili kristallimaailma suhtub, siis tean, et see oli tema poolt üldini armas žest.

Lisaks oli Kristiine Salon+ neiu lahkesti nõus veidi minu juustega tegelema ja Gretel tõttas pintslitega appi ning lõi mu näo särama.

Olen viimasel ajal märganud mingit pinget blogimaastikul ja millegipärast on alati kergem välja tuua midagi negatiivset kui positiivset (nii sissekannetes kui kommentaarides). Sellepärast mõtlesingi vahelduseks jagada enda positiivseid kogemusi. Olen tänu enda lõputööle kohtunud viimasel ajal nii paljude blogijatega nii öelda näost näkku ja lahkun igalt kohtumiselt naeratus näol. Nad on tohutult inspireerivad! Aitäh Emilia, Kamilla, Marili, Britt & Mannu!

::

Missugused on olnud teie viimase aja positiivsed kokkupuuted nö “interneti-inimestega” või mida head tahaksite neile öleda? 

SAMSUNG CAMERA PICTURESFotorCreatedSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

8 comments

 1. Avatar
  Katre says:

  Kahjuks olen ma viimasel ajal päris paljudes blogijates pidanud pettuma, kui neid kuskil linna peal või kaubanduskeskuses näinud olen :( blogis näitavad ennast küll heast küljest ja on ilusad- naeratavad, aga päris elus hoopis teisiti!! mornid ja kurjad näod peas, endal uhkelt nipsakalt nina püsti….. Sind ma veel kuskil kohanud ei ole ja sinu blogi mulle väga meeldib, loodan et oled ka päriselt nii tore nagu paistad!!

  Aga üks positiivne kogemus ka- leidsin siit samast sinu blogist uue blogija Emilia-Elizabethi (http://www.emilia-elizabeth.com/) ja ootan nüüd ta postitusi juba suure põnevusega!! aitäh hea leiu eest Sandra!

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Nõustun Sinuga Katre, olen seda juttu kuulnud paljudelt! Ma loodan, et Sa minus pettuma ei pea. :) Kui kohtad mind, siia tule kindlasti tere ütlema! Ja mul Super hea meel, et Emiliani jõudsid, ta on tohutult inspireeriv ning kaunis inimene nii seest kui väljast! ;)

 2. Avatar
  Emilia Elizabeth says:

  Awwies! Sandrakene, kuigi ma arvan, et sa oledki reaalselt üks kõige armsam sõbranna maailmas, ei väsi ma üllatumast, kuidas sa ikka oskad! Muutsid mu reede õhtu just palju paremaks! Musid-kallid x

 3. Avatar
  MARET says:

  Näiteks Lucine (http://www.lucine-a.com/) on positiivse vaibiga naine. Kui olen teda vilksamisi mõnel üritusel või kaubanduskeskuses näinud, on tal alati siiras olek. Enda edukuse kõrval pole ta egoistlikuks muutunud. :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.