hirm-hirm-hirm

Armsad! Mõtlesin siia koondada kogu olulise info meie boksi kohta Ilu sõnumil, mis toimub juba sel reedel Tallinnas, algusega kell 12.00! Infot on väga palju, nii et haarake endale võiku, tee- või kohvitass kõrvale. :) Vabandust, kui see postitus kuidagi formaalne või lonkav tundub. Ma alguses mõtlesin ainult “lühidalt” Instagrami postitada, aga selgus, et Instas on ka kirjutamise piirang peal… :D Aga blogimises olen ma no nii toores, kui toores veel olla saab! Agaaa….

Alustaksin ehk sellest, et meil on tegelikult alati selline armas traditsioon, et kõige esimene ostja saab eduka messi “sisseõnnistamiseks” valida endale lisaks ükskõik missuguse koorija või suflee. Kui Sa seda veel ei teadnud, siis kindlasti proovi sammud esimesena just meie juurde seada ja äkki õnnestub kingitus endale skoorida: me asume D-hallis boksis nr C118. Muide, kõigil, kellel on ilumessi kutse, saavad Näitustesse sisse esimestena ehk te ei pea järjekorras seisma. Vähemalt vanasti on nii olnud.

Kui aga ei õnnestu olla esimene ostja, siis on teil võimalus esimeste seas uudistada kõige suuremat valikut ja nuusutada lõhnu, mis ilmselt alles juunis uues e-poes müüki tulevad.

Me oleme end sel korral varunud küll rohkem, kui eales varem, aga meiega on kaasas viimased toaparfüümid ning uus partii valmib ilmselt samuti alles juunikuuks. Nii et kui Sa väga soovid endale toaparfüümi, siis tasub kiirustada. Lisaks saavad esimesed meie poolt kingituseks kaasa ka mini kehasufleed, neid on aga piiratud koguses.

Iga ost meilt on justkui väike kingitus ehk nagu alati, pakendame tooted roosa siidpaberiga kaunistatud valgesse kinkekotti, kuhu lisame juurde ilusa mõttega kaardikese. Kui Sul pole veel mõtteid, millega enda armsat ema emadepäeval üllatada, siis Sandrelle Beauty kotike poputab hinge ja keha! :)

Meie hinnad on laatadel ja messidel alati soodsamad kui e-poes ja sel korral on meil sellised pakkumised: kehasuflee 10, sädelev kehasuflee 12, vahustatud kehakoorija 7, huulevõie 6, suur küünal 15, väike küünal 13, toaparfüüm 17.

Uutest lõhnadest tulevad messile kaasa sellised valikud: kauasoovitud mustika ja vaarika kehasuflee; vahustatud kehakoorija arbuus, melon ja sidrunijäätis. Äkki ka vannipallid. :)

Kuigi ma soovisin selleks korraks makseterminali organiseerida, siis ettevalmistus messiks on olnud nii intensiivne, et ma ei jõudnudki meile terminali sebida. Seetõttu palun varuge endaga kaasa sularaha, sest ümbruses puudub pangaautomaat.

Maailmale pisikese pai tegemiseks ja teile lisasoodustuse pakkumiseks kogume messidel alati tagasi ka Sandrelle Beauty tühjad purgid. Vastu võtta saan ainult puhtad, pestud, ilma siltideta ja lipsudeta ning ideaalses korras purgid, et saaksin need tagasi tootmisesse võtta.

TÜHJA PURGI SOODUSTUS:
Suur küünal 1€ 
Väike küünal 1€ 
Toaparfüüm 1€ 
Minipurk (huulevõie või tester) 0.05€ 
Tavapurk (suflee või koorija) 0.10€

Kellel pole Ilu sõnumi messikutset, siis nende kodulehel on olemas ka flaier (vaata siit), millega on sissepääs soodsam. Lisaks uurige nende facebookist (siit) pilti, millal on messi “õnnelikud tunnid” ehk tasuta sissepääs. 

Kas mul jäi midagi olulist ütlemata? Andke kommentaarides märku, kui võiksin veel mõnele küsimusele vastata. :)

Ma ütlen ausalt, et ma esimest korda niiiiiii kardan seda messi, mingisugune aukartus on selle ees… esimest korda nii suur mess, Tallinnas… Ma olen muidugi alati enne igat messi ja laata mega pabinas ning mul käib sada-miljon-triljon mõtet peast läbi, et et kas keegi üldse tuleb meie boksi, kas oli mõtet üldse nii palju asju kaasa teha, kas ma saan hakkama… ja pabin teiega kohtumise ees…

Rääkisin just eile ka Tõnuga enne magamajäämist, et selline tunne, nagu läheks sõtta. Nii suur hirm on millegipärast. Aga ilmselt on see tingitud hoopis suurest elevusest ja rõõmust, et meie, niiiiii pisikesed sipelgad osaleme esimest korda Eesti suurimal ilumessil.

Viimased ponnistused ja juba homme lähme enda boksi tasapisi üles seadma…. uuuuuuuhhh!!!

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

5 comments

 1. Avatar
  Helina says:

  Ma olen juba pikemat aega soovinud sinu toodetega tutvust teha, et millised need lõhnad siis tegelikkuses on. Igatahes mõtisklesin, et kas minna Ilumessile või mitte, ise pole kunagi käinud, ja juhtumisi mu õde teeb meiki seal mingis meigikooli boksis ja tal oli just üks kutse üle, seega tulen sind üle kaema!:)

   • Avatar
    Helina says:

    Tore oli sind näha ja kohe oma jutuga peale lennata(sorri :D) ja muidugi väikevennaga tšillida, aga isiklikult tunnen, et Ilumess pole päris minu jaoks. Eks ta olegi rohkem iluteenindajatele toodete ostmiseks ja info vahetamiseks mõeldud ja kuna ise olen rohkem loodustoodete usku, siis see ei ole päris minusuguste jaoks :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.