hellõu november ja kuu plaanidest

sandrelleblog1

Mõtlesin erinevate ilupostituste vahepeale ka niisama juttu puhuma tulla ja huh, juba on käes november. Uskumatu mõelda, et veel kaks kuud ja ongi see aasta läbi… Te ei kujuta ette, kuidas ma uut algust (aastat) ootan.

Kuigi sel aastal on olnud palju imelisi ja meenutamist väärt hetki, ei ole see kuidagi üldse olnud minu aasta. Ma millegipärast tundsin seda juba aasta alguses, et midagi on nagu valesti ja ma ei oskagi seda hetkel täpsemalt sõnadesse panna. Otseselt minuga ei ole küll midagi juhtunud, ent olen emotsionaalselt olnud suhteliselt murdunud ja kuna elan endast ümbritsevat suhteliselt tundlikult läbi, siis ma ei saa sinna midagi parata. Sellel aastal on liiga paljud minu inimesed saanud haiget nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt, liiga palju tunde on veedetud haiglates ja liiga palju tunde on veedetud pead murdes. Võiks ju mõelda, et see on osa täiskasvanuelust, ent mina ei taha nii mõelda.

Ja ma olen juba mõnda aega mõelnud, et mida ma saan veel selle järelejäänud kahe kuuga ära teha selleks, et uus aasta algaks eriti mõnusa hooga. Mida saan kohe praegu selleks ära teha, et ma aasta pärast siin uuesti istudes mõtleksin, et vau, see oli minu aasta! Ja lihtne vastus on see, et tuleb lihtsalt hakata kusagilt pihta. Small steps every day.

Täna hommikul paningi endale märkmikusse kirja asjadest, mida ma tahaksin veel sellel aastal ära teha. Selle mõttega ma tegelikult tulingi siia, aga näete – sissejuhatuseks tuli vähe pikem tekst. :) Selles listis on palju väikseid asju, a la monteeri Itaalia reisivideo ära… Kes mind Instagramis jälgib, see teab, et käisime mõni aeg tagasi Tõnuga veel ühel reisil ja mul pole sõnu kirjeldamaks K U I äge see nädalane getaway meil oli. Aga ma pole end suutnud üldse kokku võtta, et see ära monteerida.

Ja näiteks tahaks ikka üle pika aja jälle trenni jõuda, aga ma olen jälle haige. Ma ei saa aru miks see tervis mul viimasel ajal nõnda streigib. :) Loodan, et saan varsti terveks! Sellistel hetkedel olen eriti tänulik, et saan kodukontorist töötada ja punase nina ning Tõnu paksu pusaga omaette arvuti taga istuda. :D

Igastahes jaa… Varsti on jõulud ja ma ei jõua seda detsembrikuud juba ära oodata. Nagu eelmisel aastal, siis plaanime ka seekord juba 1. detsembril kuuse tuppa tuua, kõik ära kaunistada, “christmas songs” pleilisti käima panna ja jõule mängima hakata. :D :) See on minu ja Tõnu absoluutselt kõige lemmikum aeg aastas! Nii lahe! Nii lahe! Nii lahe!

Hoidke end ja mõnusat novembrikuu algust – make it count!

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.