GHD SIRGENDAJAD :: KAS ON HAIPI VÄÄRT?

FotorCreated5

Olen ghd sirgendajatest juba ammuilma unistanud ja neid endale soovinud, sest kõik mu sõbrannad kiitsid, juuksurid kiitsid, juuksuritest sõbrannad kiitsid ja terve youtube kiitis. Ja mu enda sirgendaja seisis juba päris tükk aega katkisena karbis. Ära visata ka ei tahnud, sest äkki mingi nurga all oleksin saanud need veel tööle panna… Aga õnneks oli mul vahepeal siin ju sünnipäev ja aitäh mu kallile perele, kes mu elu nüüd umbes sada korda lõbusamaks tegi. :)

Eks ütleme ausalt, et proovisin googeldada ja otsida, et missugused on siis praegu need hinnas sirgendajad ja ega ma väga targemaks ei saanud. Ja olengi siin-seal juuksurite käest uurinud, et mida nemad soovitavad ning kuna ghd sirgendajatest räägitakse igal pool nii palju, siis tekkiski nende vastu huvi. Kirjutan allpool täpsemalt miks neid siis nii väga kiidetakse.

Esialgu jäi silma ghd klassikaline styler (gold) ja olin enam kui kindel, et valik langeb selle kasuks. AGA siis leidsin need iludused ja teadsin, et see on midagi täpselt mulle! Veebruarikuus olid sirgendajad üldse palju parema soodusega kui nad on praegu ja ühel hetkel oli ka see komplekt (sirgendajad + kuumakaitsega kaasaskantav kott) soodsama hinnaga kui ta muidu on. Põhimõtteliselt on tegu samade sirgendajatega nagu need klassikalisedki stylerid on, aga lihtsalt disain on teistsugusem.

Mulle teadaolevalt müüvad ghd sirgendajaid loverte, stylecorridor ja decoris, aga nii palju kui ma täna vaatasin, siis täpselt seda Arctic Gold sarja enam müügis ei ole ja mul on selline tunne, et tegemist oligi talvekollektsiooniga. :( Kahju küll, sest need näevad nii ilusad välja. Aga kindlasti on neil kevadel ka uusi kollektsioone tulemas, nii et tasub silma peal hoida. Võib-olla tuleb isegi midagi veel ägedamat müügile.

Miks täpsemalt need sirgendajad siis nii head on?

 • Temperatuuri valik on automaatne ega ületa 175-190 kraadi ja seega ei kahjusta juuksestruktuuri
 • Seade on varustatud automaatse režiimiga ehk pärast pooletunnist töötamist lülitab sirgendaja end puhkereziimile, hakates heliga sellest märku andma ning jahutades plaadid 40 kraadini
 • Töövalmis 30 sekundiga
 • Tänu ümarale disainile libisevad juuksed kergelt läbi plaatide, luues seeläbi läikiva lõpptulemuse
 • Sirgendajate täiustatud väliskest kuumeneb vähem ja on kergem käsitleda
 • 100% keraamilised plaadid on valmistatud vaid kõrgekvaliteedilisest keraamikast, mis tagab tootele väga pika tööea- 1650 töötundi
 • Seadmel on pehme, 2.7 m pikk ja 360 kraadi  kõikjale ulatuv juhe
 • Garantii 2 aastat

Paljud on neid sirgendajaid just seetõttu kiitnud, et juuksed on pärast nii pehmed ja pean tunnistama, et tõesti on. Ja juuksed ei tõmbu niiske ilmaga kohe laineliseks tagasi. Mugav on käsitleda ja no olgem ausad – vaadake kui elegantsed need sirgendajad välja näevad. Kogu aeg imetlen. See kott lisaks on väga hea, sest nii on sirgendajad alati ilusti kaasa pakitud, mitte kotinurka visatud. Kuigi ega ma ei julgekski neid kuhugi kotti niisama visata, hoian neid nagu kullatera!

Nii et arvan, et tänu kõikidele nendele headele omadustele on need sirgendajad oma hinda ja haipi väärt! ;)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

8 comments

 1. Avatar
  Aniitsik says:

  Tõesti ilus disain :) Armu või ära! Ma ise juba tükk aega mõtlen, et peaks ka endale ehk lubama midagi head ja ghd sirgendaja oleks just see “hea”, mida mul vaja oleks, mis siis et mu praegune sirgendaja on täiesti töökorras.

 2. Avatar
  Triin says:

  Ma olen ise kasutanud Classic Stylerit (sama mis sul, aga musta värvi) nüüdseks aasta. Ma kasutan sirgendajat peaaegu iga päev, mul on blondeeritud peene juuksekarva struktuuriga juuksed ning need ei ole mu juukseid rikkunud. Mu juuksur ei uskunud alguses, et ma sirgendan iga päev, sest mu juuksed on blondeeritud juuste kohta nii terved :D

  Mina tellisin enda sirgendaja Inglismaa lehelt lookfantastic.com ning sain need mäletamist mööda 129€-ga. Panin otsa 1€-se Euroopa adapteri ja töötab tänaseni ideaalselt :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hehee, no vot! Ma tahtsin alguses osta Inglismaalt, aga ghd lehelt otse, sest hinnad seal palju paremad. Aga siis vaatasin, et postikulu läheb nii kalliks, et jätsin sinnapaika ja ostsin juba siit. :D Ma vist kibelesin kähku ostma ka (sellepärast ei uurinud väga teisi lehti), läbi Decoris Showroomi oli pakk järgmisel päeval juba kohal. :D Kaua Sina enda pakki sealt lehelt ootasid?

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.