GET THE LOOK :: PUNASED OMBRE HUULED

 

Kuna paljud on uurinud viimase fotoshoodi huulepulga tooni (postitus siin), siis mõtlesin sellest ka pisut kirjutada.

Kasutasin tegelikult kolme erinevat "tooni" ehk tegemist oli minu tagasihoidliku ombre-huulte katsetusega. Kui googeldate või youtuberdate "ombre lips", siis jõuate perfektsemate tulemusteni, aga mina kasutasin:

Step 1: Ontic Mineralsi punast huulepulka
Step 2: Isadora roosat huulepulka
Step 3: Ontic Mineralsi heledat sädelevat lauvärvi

Ehk siis punane huulepulk alla, roosa õrnalt tupsutades äärtesse ja huulte keskossa kandsin pintsliga sädelevat lauvärvi, et saavutada sellist heledamast-tumedamaks efekti. Parema püsivuse saavutamiseks soovitan kindlasti kasutada ka huulepliiatsit. :)

Mõlemad Ontic Mineralsi tooted on sõbranna mulle erinevateks tähtpäevadeks kinkinud ja kiidan nii huulepulka kui lauvärvi... taevani!

 

Huulepulk on mõnus kreemjas, tugeva pigmendiga ja ei kuivata huuli. Nii et palsam-huulepulk kaks ühes. Seetõttu pole püsivus ehk nii pikaajaline kui tavalistel huulepulkadel, aga mõnus on ta siiski. Teeb huuled hästi pehmeks. :) Lugesin kodulehelt ontic.ee et nende huulepulgad sisaldavad ploomituumaõli, mis pidigi sügavalt niisutava toimega olema. Vot siis!

Lauvärv on nii laheda kuldse tooniga, et kasutan seda vahepeal ka põskedel ja pisut higlighterina nina keskel. Ja nagu enne mainitud, siis huulte peal ka. Multifunktsionaalne toode! Nii et kel võimalus, siis soovitan kindlasti katsetada, meie oma Eesti kosmeetika ju. :)

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

4 comments

 1. Avatar
  Siret says:

  Hey! Teemaväline küsimus, aga mulle tundub, et te kasutate geellakki? Ja mu küsimus olekski, et millise fima geellakke te kasutate? Mul endal ilmnes ühe teatud geellaki firmaga allergia (mis pidigi tekitama allergiat) ning nüüd olengi uue otsinugul.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hei, Siret! Vabandust, et alles nüüd vastan, Sinu kommentaar jäi kahe silma vahele. :) Teen endale jaa geellakkimist, kasutan Angel Nailsi ja ProGeli. Olen mõlemaga rahul, ainult et võiks parem püsivus olla. Allergiat pole tekkinud… aga ega Sul juhuslikult atsetooni vastu allergiat pole?

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hei, Maria! :) Aitäh Sulle! Silmanurgas kasutasin sedasamust Onticu lauvärvi ja lisaks kasutasin Micabella lauvärve toonides “Earth (72)”, “Mocha (38)” ja “Carnival (9)”. :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.