DECORIS SHOWROOM & GHD :: KAADRITAGUSED PILDID

FotorCreated1

Olen jõudnud juba Instagrami & Snapchati (sandrelle) vahendusel mõningaid kaadritaguseid pilte jagada, aga mõtlesin sellest natukene ka siin pajatada. Täpsemalt saan rääkida küll maikuus, aga märksõnadeks võin öelda juuksed, juuksed ja veel kord juuksed.

Ehk siis lõpuks on minu ilusatest juustest natukenegi kasu ja midagi põnevat mulle eelmisel laupäeva ka juustesse meisterdati. Mõned päevad enne fotosessiooni tehti juustele ka väike värskendus ja kui tavaliselt lasen juuri triibutada, siis leiutasime juuksuriga hoopis sellise lahenduse, et värvime juure tumedamaks, mitte ei triibuta seda. Põhjus on lihtne, kuna mu enda juus on tegelikult tumepruun, siis tükike tumedamat tooni juustes raamib minu nägu paremini kui üleni hele, aga kuna mu juuksed on juba praegu suhteliselt heledad, siis veel neid triibutades olen varsti blond. Ja üleni blond mulle ei sobi… olen katsetanud.

Ja siis värvisime juure hoopis sellise pruunikama tooniga üle ja mulle täiega meeldib see tulemus! Ma ei oleks vist ise osanud sellise lahenduse peale tulla, nii et väga hea, kui professionaal oskab kõrvalseisja pilguga nõu anda. Põhimõtteliselt on tegemist nagu ombrega – kui juuksed on patsis või krunnis, siis olen tumeda peaga, kui lahti, siis taas heledama. Mulle sobib! Ja ei kahjusta juukseid ka nii palju.

Nii et jäin Decoris Showroomi (nende fb) juuksuri tööga väga rahule ja koostöös nende ja ghd Eestiga see projekt tegelikult toimubki. Üleval on pilt sellest, missugune see värskendus siis juustel välja näeb. Kindlasti soovitan Sarita poole pöörduda, ta on nii armas ja professionaalne juuksur. :)

Ja ühtlasi on ülemise pildi jumestuse autor üks andekas preili nimega Merili Pikk (tema fb). See meik pidas tunde ja tunde veatuna vastu ning nii kahju oli seda õhtul maha võtta, sest see nägi endiselt nii ilus välja. Kulmud oli wow, silmad wow, põhi WOW ja kõik ühesõnaga wow. Samal õhtul sain ka oma armsa Merifficuga korraks kokku ja temagi ütles, väga ilus tulemus, eriti kiitis kulme. Ja kusjuures, see ülemine pilt on tehtud kella 9-10 ajal õhtul, meik tehti aga kusagil kell kaks.

Üks huvitav lugu seoses selle jumestajaga veel… Kui ma tema perekonnanime meilis nägin, siis läksid mu silmad imestusest suureks. Ma ei ole kunagi väljaspool suguvõsa enda perekonnanime kohanud. Ja minu teada ei ole me kohe kuidagi tuttavad ega veel vähem, sugulased. Väga lahe kokkusattumus! Veel lahedam kokkusattumus on aga see, et kui minu onu ei oleks nimega Sandra lagedale tulnud, siis oleks minu nimi praegu hoopis Merili (või Merilin) Pikk. See oli nimi, mida mu isa tahtis mulle panna ja kuna mu vend kuulis seda jutuajamist väiksena pealt, siis päris tükk aega olevat Sandra tema jaoks liiga keeruline nimi olnud ja ta kutsus mind hoopis Meriliks (Meriliniks). Vot, selline kokkusattumus siis! :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

One comment

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.