ERITI NUNNUD PILDID HÄRRA SIPSIKUST! :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tõnu pikaaegne unistus on olnud selline kolmnurga lõikega kaelarätt, et Sipsik saaks välja näha nagu väike skaudipoiss! Nägime sarnaseid juba ammu poodides, aga siis mõtlesin, et saan ju kodus ise sarnase talle valmis meisterdada, ma vana DIY-Quuen juh! Aga millegipärast on eraldi kangapoodi minemine nii suur ettevõtmine (ilmselt seetõttu, et ma ei ela enam kangapoe kõrval nagu ülikooli ajal, haha) ning Sipsiku sünnipäeval talle maiustusi-mänguasju valides leidsime lõpuks sobiva kaelarihma-räti. Küll kutsade osakonnast, aga nuh, mis vahet seal on! :D Sipsik annab väikese kutsa mõõdu välja küll.

Ja jajah, Sipsikukene on meil nüüd 1-aastane, lausa härra juba, eksole! Täpselt nädal aega tagasi tähistasime väikestviisi tema sünnipäeva. Augustis tuleb küll üks vähe kõvem pralle teha, sest siis tõime ta ju esimest korda oma koju. Majapidamisse üks kiisupoiss võtta oli ikka ütlemata lahe idee. Tahaks veel üht tegelast siia! Iga päev saab ikka vähemalt korra südamest naerda tema armsuse üle ja kuna ta otseselt mingit pahandust ei tee, siis südant täis ei aja. Võib-olla vahel muudab tõredaks, aga ainult siis kui ta terve öö mjäuguda-krudistada otsustab ja mind hammustades üles ajada üritab. Mängida tahab. :) Aga nuh, öösel?

Muidu igati lahe sell ja sabarakk, alati seal kus olen mina – on ka tema. Ükskõik kuhu kapi otsa ta end sügavalt ka magama ei sätiks, nii kui mina vetsu lähen ja ukse kinni panen – kohe platsis. Ma ei tea kas ta kardab, et lähen veega alla või mis minuga seal juhtub. :) Uudishimu on millegipärast alati nii suur. Praegu ka pikutab minu juures läpaka kõrval, ruumi on ülivähe, aga no, ju siis mahub!

Nõnda siis ta alati end ka tootepiltidele sätib – eile postitust ja pilte tehes nuusib ja luusib ümber fototausta ning muudkui uudistab. Ja paljud siis küsivad, et kuidas ma ta alati nii ilusasti pildile saan? Täiesti ehku peale, sest ta on muidu väle nagu jänes, aga nii muuseas teisi pilte tehes on ta alati platsis ja teen paar kiiremat klõpsu temast ka. Ja kui tundub, et saaks täitsa head pildid ju, siis võtan maiustused välja ja hakkan temaga trikitama. Sellepärast piltidel ka keel väljas. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.