Elutuba enne-pärast ja üks küllaltki ammune vlog!

Uhuu-ühüü, mul on ju tegelikult veel jagamata materjali meie uuest pesast… Tegelikult isegi veel sellest ajast, kui me veel sees ei elanudki! :D Ja videos veel need hetked, kus mul paps koos vennaga tulid meile appi põrandaid vahetama ja kuidas kappe värvisime jne ehk ikka suuuuht algusfaas! Suht aeglane olen jep! Samas nii lahe on praegu tagasi vaadata sellele ajale. Niiiii kreisi mis me siin ikka teinud oleme… Aga ma natukene kostitan värskete piltidega ka ja niimodi on võrdlus lahedalt suurem.

Eks me ise ka veel tasapisi toimetame korteri kallal – palju on tehtud, aga väga palju on veel teha ka ja kõige tähtsam on see, et ise naudime seda protsessi. Lihtsalt igal nädalal tuleb midagi ette, mis remondile täiesti kriipsu peale tõmbab ja eks sellega tuleb arvestada.

Samas ei ole üldse oluline, et kõik nüüd ühe pauguga tehtud saaks ja eks see oli meie idee juba algusest peale. Näiteks rõdud oleme täiesti hetkel välja jätnud ja lubasin Tõnul uued põrandad teha alles siis, kui teised olulisemad toimetused tehtud saavad. Ehk näääiteks vannituba! :D Aga oleme suhteliselt plaatimise lõpus juba, nii et kõik on lootustandev ja põnev. Meie vannituba tuleb hästi pisi, nii et ragistame aegsasti ajusid, kuidas see võimalikult nutikalt sättida. Aga vähemalt vanni paigutame ikka sisse ära, ilma selleta ei hakka üldse edasi rääkimagi!

Vot nii! Aga tšekake pilte ja videosid ning andke julgelt märku enda arvamusest. :)

ELUTUBA ENNE

ELUTUBA PÄRAST ♥

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

9 comments

 1. Avatar
  Liis says:

  Tere armas Sandra, kui tohib küsida, kust nii kena diivan pärit on, ostsime ka veebruaris korteri, aga sobivat diivanit pole aiiani leidnud ? väga kihvt jälgida, kuidas toimetate ja väga ilus tulemus!

 2. Avatar
  Janeli says:

  Nii ilus!! Mulle jubedalt meeldib halli (jep, mu lemmikvärv) ja türkiissinise kooslus. Maal vanemate majas tegime ka ühe toa (nimetame minu toaks :D) halliks ja lisasime türkiissiniseid detaile – patju, küünlaid, lillepoti jne. Ühesõnaga mulle väga meeldib teie elutuba! :)

 3. Avatar
  Kätrin Valo says:

  Mis põrand teil on? Nii mõnus hele. Hakkan lastetoas varsti remonti tegema, aga tahaks heledamat põrandat. Ja väga ilus elutoa sisustus ? My cup of tea ?

   • Avatar
    Kätrin says:

    Aitâh Sandra! Ilus hind on küll sellel ;) loodan, et leian veel sellise hinnaga. Ma vaatasin kuskil äkki Bauhofis selle sarnast ja hind oli üle 20€ vist kui ma õigesti mäletan ? Nii kallist ei raatsiks ✌️

    • sandrelle
     sandrelle says:

     Jaa, sel on olnud päris pikka aega mega hind! Ja olime ise ka õnnelikud, sest ikka hea mitu tuba oli vaja ära teha. Aga vb hind soodne sellepärast, et on laminaat, mitte parkett… Samas on sellel paksus päris hea ja päris niisama soodsat jura ei hakanud ka ostma, nii et sedapuhku saab küll öelda, et soodne hind ja hea asi. :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.