ELUST INSPIREERITUD :: WINNIE HARLOW #1

FotorCreated2

Plaanisin täna üleüldse millestki muust kirjutada, aga hommikuse youtube-vaatamise kõrvalt ammutasin inspiratsiooni hoopis teisiti ja mõtlesin enda vaimustust ka siin jagada. Kui ma nüüd ilusti järele mõtlema hakkan, siis olen Winnie Harlow’i nahaseisundist ja persoonist teadlik juba ammu, sest olen tema kõnet TEDx’is näinud ja minu mäletamist mööda osales ta ka Ameerika supermodelli saates… aga täna kõnetas ta mind kuidagi jälle.

Minu meelest on ta suurepärane! Nii inimesena kui ka välimuse poolest. Winnie on kõigest hoolimata nii tugevaks ja enesekindlaks naiseks kasvanud ja mul on hea meel, et seda kiirgab temast ka väljapoole. Eriti hästi peegeldab seda minu meelest tema instagrami konto, nii et kes tahab ilusaid pilte ja tükikest enesekindlast persoonist enda feed’is osa saada, siis @winnieharlow it is! Lühidalt öeldes kuulub Winnie selle 1% juurde, kellel esineb nahapigmendi tuhjumist/hääbumist ja seetõttu on tema nahavärv üle keha ebaühtlane.

Lisan siia (link) ka tema TEDx kõne ja mõtlesin uurida, et kui paljud teist üldse selle saidiga/rakendusega kursis on? Mulle meeldib näiteks erinevaid lugusid kuulata just bussiga sõites ja aeg-ajalt neid ka niisama arvutis sirvida. Ehk tegemist on siis sellise keskkonnaga, mis sisaldab erinevaid inspireerivaid jutukesi/lugusid/loenguid erinevatel teemadel ja väga hõlpsasti saab kategooriate järgi valida enda lemmikteema või hoopis kõige populaarsemad lood jne. Põhiliselt keskendutakse enda isikliku kogemuse jagamisele ja sellele, et kuulaja sest miskit õpiks.

Või kas oskate jagada veel mõnda head saiti/rakendust/lahendust, mis sarnaneb TEDx keskkonnale, põhinegu see siis kogemustele, põnevatele uudistele või mis oleks lihtsalt inspiratsiooniks? Oleks lahe midagi uut avastada! :)

Muideks! Aitäh kõigile, kes eile nii aktiivselt kaasa rääkima hakkasid ja enda arvamust kommentaariumis avaldasid. Ja aitäh nende ilusate sõnade eest. :) Peaksin midagi sellist vist uuesti tegema! Aga sel korral on võitjaks Kris H ja kuna jätsid kommentaariga ühes ka oma e-maili, siis kirjutan Sulle kohe. Üllatuskingituseks on Loreal’i False Lash Superstari ripsmetušš & Super Liner puuder-silmalainer. Palju õnne!

12976196_1609638229356251_790276632_n

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

2 comments

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.