BURRRTHDAY POST!

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Kuigi ma ei jõudnud enda sünnipäeval väga pilte teha ja unustasin selle otseselt kellelegi delegeerida ka, siis mõtlesin mõningaid pilte ikkagi siin ka jagada. Nagu ühes postituses vilksamisi mainisin, tähistasin sel aastal üle mitme-mitme aasta sünnipäeva ja kuna mul oli kaks pidupäeva ühes, siis sünnipäev oligi sõbrapäeva-teemaline. Samas ei tahtnud ma klassikaliseid punaseid südameid ja klassikalisi punaseid laudlinu ning sellepärast oli läbiv värv hoopis valge & purpur/lilla. :) Ja kuna tahtsin, et kõik saaksid enda mugavalt ja mõnusasti tunda, siis oli tegemist ka väikse pidžaamapeoga.

Mõnusas sünnipäevatujus olin juba reedel, sest mu pere tegi üllatusvisiidi ja kuna ma pole saanud juba ammu kodus käia, siis see oli kõige parem üllatus üldse! Kuigi ma natukene aimasin nende tulekut ette, siis mõnus üllatus oli see siiski. :) Hiljem õhtupoole hakkasime Tõnuga kokkama ja korterit kaunistama ning kuigi see on loogiline, et suhtes üksteist toetatakse, siis ei suuda ma teda abi eest ära tänada! Ta kokkas põhimõtteliselt enamus söökidest, sõidutas sõbrannat, tegi viimase-hetke-poeretke, tõi linnast sushid ära ja tagatipuks aitas õigeks ajaks kõik ära ka koristada! :D

Sünnipäevahommik algas üpris varakult, sest kuller tõi kell kaheksa hommikul õhupallid. Panin äratused täpselt 7.50, et saaksin õhupallid vastu võtta ja magama tagasi minna, aga kuna kuller jõudis veidi varem, siis ma ei suutnud unisena talle isegi seletada kuidas korterini jõuda. Sest ma ei suuda unisena rääkida – sõnad ei tule lihtsalt suust välja ja põhimõtteliselt mõmisen ainult. :D Aga lõpuks sain õhupallid kätte ja suurest õnnest kadus unigi ära. Sundisin ennast siiski tagasi magama, sest kell oli tegelikult vähe ja mul poleks nii vara hommikul nii või naa midagi targemat teha olnud.

Mõne aja pärast jõudis esimene külaline ehk Elen, kes siis hommikust saati igasuguste sünnipäevatoimetustega aitas (näiteks tegi õhupallid enda joonistustega ilusaks)…

Mul on tegelikult igal aastal enne enda sünnipäeva veider minimasendus. Isegi Tõnu mainis, et aastast-aastasse sama muster jätkub. Ma ei oska seda seletada miks see nii on, aga kui mu sünnipäevani on nädal-paar, siis tekib mul paanika ja ma ei taha enda sünnipäeva. Minu kõige suurem hirm on see, et minu inimesed unustavad mind ära. Ärge saage valesti aru, mul ei ole tunnustamis- või tähelepanuvajadust, ma lihtsalt tahan… enda inimeste jaoks eriline olla. Ja sünnipäev on minu meelest täpselt selline aeg, kus saad sina särada ja loodetavasti paljud mõtlevad sinule. Aga ma kardan alati, et ka siis, üks kord aastas ei ole ma meeles nendel inimestel kellel ma tahaksin olla. Ja eks sünnipäeva ajal on alati nii, et õnnitlusi lugedes, sõnumeid/telefonikõnesid saades näed, kes sinust hoolivad, kes sinule mõtlevad. Seetõttu näen juba nädalaid unes, kuidas keegi sünnipäevale ei tule ja kuidas kõik minu olemasolu unustavad ning kui tähtsusetu teiste jaoks olen. Ma ei ole sel põhjusel ka väga aktiivne sünnipäevade-pidaja. Ma lihtsalt ei taha kunagi tunda seda, kuidas enda sünnipäeval põhimõtteliselt ainuke külaline olen.

Üle mõtlemine ja jaburate emotsioonide läbitöötamine on üks minu suurimaid vigu ning tegelen selle muutmisega pidevalt ning olen selles osas ka edusamme teinud. Aga ma tunnen, et pole sellest veel lõpuni nii öelda lahti saanud ning aeg-ajalt lööb ebakindlus ja mõte “mida-inimesed-minust-arvavad” domineerivalt välja ning segab-härib-närib!

Samas läheb igal aastal ikkagi nii, et sünnipäeva päeval tunnen end kõige erilisemana üldse, olen õnnelik ja süda rõkkab rõõmust. Ja nii oli ka sel korral. Kuigi ma ei ole nii mitu aastat sünnipäeva tähistanud, tahaksin ma seda veel teha. Mu külalised olid lihtsalt superarmsad, kõik nii hoidsid ja hoolisid, ma tõesti tundsin ennast nagu väike tassijänku sel päeval. Aitäh, et olemas olete! Ka teie olete mu tassijänkud! :)

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES FotorCreatedl SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

9 comments

 1. Avatar
  Anonüümne says:

  Hei!

  Kust sushit tellisid ja kuidas rahule jäid?
  Nii vahvalt kõik ära kaunistatud :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Heips! Tellisime voucheriga sellisest kohast nagu Fuji Sushi. Nende asukoht pole küll tavapärane, veidi ehk isegi kahtlane kant (Läänemere Keskus), aga sushi oli nii-nii-nii hea! Tõeliselt maitsvad, parajalt suured ja 48se seti saime vist 16€ga. Nii et neid soovitaksin kindlasti! Väga sõbralikud teenindajad ja sushikokad pealekauba. :))

   Ja aitäh! :))

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.