BENU APTEEK :: TASUTA NÄONAHA TESTIMINE

 

Olen kokku vist ainult paar korda kosmeetikut külastanud ja enamasti on selleks olnud mu sõbranna. Ja ta on minu näonaha tüübiks määranud normaalne-kombineeritud nahk. Eelmisel nädalal oli mul aga võimalus protsendi täpsusega näonaha seisund määrata ja tegelikult ootasin põnevusega, kas kosmeetiku ja "arvuti arvamus" langevad kokku. Ja aplaus mu sõbrannale, sest kosmeetikaraport näitas, et mul on normaalne-kombineeritud näonahk!

Protseduuri käigus mõõdetakse niiskuse taset, rasusust, elastsust, infot naha bioloogilise vanuse kohta ja melaniinisisaldust, mis näitab ära ohutu päikesekäes viibimise aja ja soovitab päikesekaitsefaktori.

Mina sain teada, et mul on väga elastne näonahk ehk veejoomine on läinud asja ette. Ja kui ma olen õigesti aru saanud, siis elastne näonahk ei vanane nii kiiresti ja ka kortsud ei teki  ka nii kergesti. Ja minu näonaha seisund vastab hetkel minu vanusele ehk ei ole vanem, aga alati võiks olla noorem.

 

Koos konsultatsiooniga võtab protseduur aega umbes 15-20 minutit ja pärast nahadiagnostikat soovitatakse sulle spetsiaalseid tooteid, millega nahka hooldada. Kosmeetikaraporti valikus on 5 dermakosmeetika sarja: Avène, Bioderma, Eucerin, Lierac ja Vichy.

Ürituse lõppedes saime näppu ühe mõnusa goodiebag'i ja see sisaldaski valikut nendest sarjadest. Alati kui ma kusagilt ürituselt mõne meenekotikese kaasa saan, siis püüan enda jaoks ainult ühe asja välja valida, sest tahan teile ka anda! Loosingi enda instagramis välja paljukiidetud tooteid Avène & Biodermalt, piilu siia - instagram.com/sandrellle

Ja alati kogun mõned asjad ka emale katsetamiseks ja püüan teda maale tulles alati ikka natukene kostitada. Sest ta on alati minu blogimist toetanud ja sellele kaasa elanud ja see on minu väike viis teda tänada. :) Lisaks on ta nagu omaette toodete arvustaja - kui talle midagi ikka väga meeldib, siis ta seda kiidab ka.

Tõingi talle "katsetamiseks" Lieraci Premium siidefektiga näokreemi ja mul läks täiesti meelest ära, et ta on selle tootega ka varem tutvunud.... Ja et see on tema läbi aegade kõige lemmikum näokreem üldse! Selle brändini jõudis ta testertoodet katsetades ja kuna talle nii meeldis, siis sai ta kingituseks täissuuruses toote! Nii et ta oli väga õnnelik, et talle just selle toote välja valisin - kreem oligi otsa saamas ja ta nii hoidis neid viimaseid perakesi! :D

Muide, hetkel on Benu apteegil käimas kampaania ja diagnostika tegemine ning konsultatsioon on täiesti tasuta. Nende kodulehelt benu.ee lehelt saab täpsemalt vaadata, et mis päeval, kus ja millal on seda võimalik teha. Võtke sõbranna kaasa ja minge aga! Sest miks mitte tasuta võimalust ära kasutada? :)

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

12 comments

 1. Avatar
  Anna says:

  Lugesin kuskilt, et nahk peab olema enne testimist meigivaba.. kuigi sul tundub küll meik peal olevat, kuidas sellega on? Tahaks ka väga proovida :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Jaa, kõige täpsema tulemuse saab siis, kui üldse meiki ega päevakreemi peal ei ole. Sul on õigus! Pidin sel päeval palju ringi jooksma ja üldse ei tahtnud seda ilma meigita teha ning sellepärast meikisin ikka. Aga kosmeetik soovitaski kunagi tagasi tulla, kui veel täpsemaid tulemusi teada tahan. :)

 2. Avatar
  Ene says:

  Huvitav info, aga kas aeg tuleb ka ette registreerida, kui tahan oma nahka lasta kontrollida või ilmun lihtsalt kohale?

 3. Avatar
  G says:

  See ei ole ju kõigile tasuta, vaid ainult kliendikaardi omanikele? Vähemalt kodulehelt leidsin sellise info.

   • Avatar
    A says:

    Käisin tegemas (registreerusin küll kliendiks) aga ega keegi ei küsinud, kas olen klient, niiet vabalt võib minna. :)

     • Avatar
      A says:

      Mulle meeldis mõte sellest, et high tech vidinatega mu nahka uuritakse AGA kahjuks jäi analüüs jäi oma nahatüübi kohta puudu. Oleksin tahtnud oma nahatüübi kohta soovitusi näiteks millega nahka puhastada (kas vahu või geeliga), kui tihti rasuse naha puhul maski teha (niisutavaid või sügavpuhastavaid), kas kasutada õlivaba ööhooldust seerumina (nagu Dr Hauschka filosoofia) või just niisutada õlidega. Lihtsalt teada-tuntud põhitõed ei ole (mulle isiklikult) küll mingiks abiks.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.