AVASTADES HEAD :: AL BASTIONE & PEGASUS

FotorCreated

Kuigi olen Tallinna-kandis elanud juba hea tükk aega, on mul senini avastamata üsna “loogilised” kohad, kus kõik juba sada korda kindlasti käinud on. Näiteks nagu Pegasus & Al Bastione.

Ühtlasi on täna olnud tõeline sõbrannade ja positiivse vibe‘i päev! Pärastlõunal kohtusin enda kauni ja alati-tuju-nii-heaks tegeva Emiliaga (emilia-elizabeth.com) ja suundusime Pegasusse. Jutu kõrvale maitsesime külma keefiri-peedisuppi ja jäime mõlemad väga rahule. Värske, mahe ja maitsev – tegi kõhud rõõmsaks. :) Supi kõrvale pakuti isetehtud majaleiba ning see oli nii hea, et oleks heameelega lausa kaasa ostnud! No umbes sada pätsi! Mis siis, et neid kõiki kohe ära süüa ei jõuaks – ikka ostaks! Nii hea oli lihtsalt. :) Ja arve serveeriti nii ebatraditsiooniliselt raamatute vahel. Ma ei pannud küll tähele Emiliale ulatatud lektüüri, aga minule sattus “Maailm ja mõnda”. Hmm-hmm!

Teine avastus oli Viru lillemüüjate tänavast üle tee olev Al Bastione ja täitsa lõpp ikka, kui kena suveaed neil on. Lausa kahju, et pole suvel sinna jõudnud. Maiustasime Pavlova (ja muideks, sõin esimest korda Pavlovat, ma pole lihtsalt suur magusasõber ning söön enamasti kooke viisakusest sünnipäevadel) ja kohviga ning (ilmselt) õhtul lavale tulema pidanud bänd tegi soojendusega meie kõrvadele pai. Meie all pean silmas Merrificut (merrific.net), Genefici (genefic.blogspot.com) ja Dextut! Mul on tõesti siiralt hea meel, et blogipidamine on mind kokku viinud nii mõnusate inimestega. Ja eriti hea meel on selle üle, et enamustest blogisõbrannadest (noh, blogisõbrannad on siis ilmselt need, kellega ainult üritustel sõbrutsetakse) on välja kujunenud need sõbrannad, kellega igapäevaselt läbi käid, kokku saad, pikemalt maailma-asjadest jutustad & niisama chillad!

No ja kui nüüd ausalt öelda, siis eritiii hea meel on mul sõbra Dextu üle, kes täna minu koerteigatsust veidi leevendada suutis! Lõpmata armas tegelane. :) Ja meie teenindaja Al Bastiones oli Dexteriga nii paitav ja sõbralik, et läheks või enda Sipsikuga sinna. :D Plusspunktid loomasõbralikkuse eest. :)

output_OIWwELSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

20 comments

 1. Avatar
  Pille-Riin says:

  Hehe, nii toredad pildid. :) Tõesti super loomasõbralik paik. Dexter ei pidanud ennast just kuigi viisakalt üleval, aga pahaks ei pandud. :)

 2. Avatar
  A says:

  see kommetaar ei ole küll selle postituse alla mõeldud, aga tahaks väga, et sa blogiksid oma trenniskäimisest ja mis kaaluga alustasid ja kuidas sul seal kulgeb jne. PS! Oled väga väga nunnu ja ootan alati su postitusi huviga ?

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Ooo, aitäh idee eest. Ma pole tahtnud seda “suurelt” mainida, sest olen tubli olnud alles paar nädalat, aga Sinu kommentaar tegelikult innustab seda tegema. A la võin kirjutada, mida praegu trennis teen ja missuguse sihi olen endale seadnud ja näiteks, mis on mu trennikotis. :P Tegin täna juba natukene pilte ka ja tundub, et juba varsti näeb ka postitust. :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Mannnuuu! Ma tegelt üldse ei tea, kust selliseid veel saab, sest ostsin selle Hauka Laadalt. :D Ilmselt mingi Poola jakk? :D Seal üks samasugune veel, aga musta voodriga, niuu!

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.