ANNIVERSARY CELEBRATION :: HEDON SPA

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Meil on juba väikestviisi traditsiooniks saanud see, et enda aastapäeval oleme Pärnus ja nii juhtus ka sel aastal. Hedon Spasse me veel jõudnud ei olnud, seega otsustasimegi sellele kohale pilgu peale visata. Kuna oleme Tõnuga erinevatel põhjustel-erinevate tegevustega väga hõivatud olnud, siis vahepeal mõtlesime, et saame endale lubada ainult õhtusööki mõnes mõnusas restoranis, aga see poleks olnud ikka see ja nii püüdsimegi aegu omavahel sobitada. Veebruar on millegipärast alati kuidagi busy. :)

Kuigi Hedonis on Spa osa küllaltki väike (üks suur bassein-mullivann ja paar sauna), siis lõõgastusena mõjus see siiski! Personal oli sõbralik, hotell kaasaegne ja disainilt lihtne ning hommikusöök ai, kui rikkalik ja maitsev. Samas jääb meie top-listi ikkagi interjöörilt Ammende Villa & vee- ja saunakeskuse poolest Grand Rose Spa.

Sattusime Pärnu üsna tuulisel ja tormisel ajal, seega füüsiliselt poleks olnud võimalik pikemalt jalutuskäiku ette võtta ning linna minnes võtsime elektritakso (kusjuures, see oli ka meie esimene sõit elektritaksoga) ja sõitsime Steffanisse. Polnud nii ammu nende suurepäraseid pitsasid söönud, seega jätsime kõik restoranid teadlikult kõrvale ning eelistasime sel korral seda vana-head! Pärast võtsime end kokku ja lõdisesime Hedoni poole tagasi – no täissöödud kõhud tuli ju jalutuskäiguga kergemaks raputada!

Ja muideks! 7 aastat – hurraaa! :)

pilt1SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

6 comments

 1. Avatar
  Piia says:

  Oh, nii mõnus! Mõtlesin ise just ükspäev, et äkki peaks ka Hedonisse minema… Kui kunagi mõne Pärnu spa-tripi ette võtan, siis aitäh su soovitustele.
  Ja loomulikult õnne teile kahele! Väga nummikad olete :)
  -P.
  BOWTIE DIARY

 2. Avatar
  Laura-liis says:

  oeh, lausa vapustav on vaadata paare, kes on nii noorelt juba nii kaua koos olnud. Ajate lausa kadedaks! Palju palju ōnne ja edu teile edaspidiseks!

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Aitäh Sulle Laura-Liis! :) Meil tõesti läks hästi, et leidsime üksteist juba nii noorelt. Kunagi saame koos tudisedes meenutada seda ühist “noorusaega”, hehee. Edu Sullegi, aitäh armsuse eest!

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.