AEGUMATUD LEMMIKUD :: PARIMAD PALAD JOIKILT

JOIKi küünalde populaarsus on vist küll kõigini jõudnud ja neil on tõesti valikut igale maitsele. Ma jumaldan neid lausa nii palju, et mul on täpselt välja kujunenud missugune küünal missugusesse ruumi sobib: pildil olev "Vahuvein ja maasikad" rändab alati vannituppa, "Sensuelle" magamistuppa ja "Paradiisisaar" kööki.

Vahel väldin rutiini ja soetan ka midagi uut katsetamiseks. Ent need kolm on mu lemmikut. Samas ei ole JOIKi küünlad mul igapäevaselt kodus olemas ja kui mul tuleb tahtmine end premeerida või lihtsalt tuju tõsta, siis lendab üks ostukorvi. Siis säran ise nagu üks küünal!

Viimsel ajal olen aga avastanud enda jaoks uue lemmiku! See ei ole küll JOIKi kollektsioonis uus, aga minu jaoks küll - lõhnapärlid. Ostsin soodukaga need lihtsalt endale katsetamiseks ja olen pärast seda veel vähemalt kolm pakki ostnud. Aga alati selle aprikoosi & freesia oma, teised lõhnad kuidagi nii ei sümpatiseeri. Ja alati kui enda käekoti lahti teen, siis esimese asjana tervitab mind see mõnus lõhn!

Tõeliselt hea! Viskasin ühed lõhnapärlid endale trennikotti ka ja selle sisu lõhnab kogu aeg nii hästi. Kes pole varem katsetanud, siis nüüd on õige aeg! ;) Need pärlid sobivad ka kappi või autosse. Hind on ka üsna mõnus - 3.90!

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

12 comments

 1. Avatar
  Anita says:

  Minu lemmikud on ka need lõhnapärlid, kõige enam meeldib FRESH! :) Samuti need küünlad – noo kõiki võiks aastaringselt põletada. Joik on üldse üks neist brändidest, mille poole käsi iga kell tõmbab :)

 2. Avatar
  LJ says:

  Lahe, kuidas igaühel oma lemmikud.

  Minul alati maasikad ja vahuvein elutoas, sest mulle meeldib, kui see on mu nn kodulõhn. Aga talvisel ajal kasutasin ka kaneelikohvi.

  Vannitoas on alati sidruniküünal ja vahel Fresh lõhnapärlid.

  Magamistoas on tavaliselt vaarikas või sensuelle. :)

  Käin tihti JOIKi erinevaid küünlaid nuusutamas, aga kuust kuusse lendavad korvi ikka samad vanad lemmikud.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hehee! Olin eilsest postitusest nii inspireeritud, et läksin poodi küünlaid ostma. Ja oleksin peaaegu selle sidruniküünla võtnud, nii hea oli lihtsalt. Aga valisin “Vahuvein ja maasikad” ning “Fresh”. See “Fresh” lõhnab täpselt nagu mu DKNY parfüüm, väga huvitav! Eks täna siis katsetan. :)

 3. Avatar
  Britt says:

  Mina armastan ka Joiki küünlaid (ja üldse tooteid!) väga. Olen üsna pikalt neid kasutanud ja leidnud ainult ühe, mis mulle pettumuse on valmistanud – piibelehe küünal lõhnab minu jaoks natukene liiga vängelt ja kuidagi kunstlikult. Aga pole hullu, ma lihtsalt ei põleta seda enam. Niisama seistes levitab ta ikkagi mõnusalt värsket kevadist aroomi :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Ma olen alati hästi ettevaatlik näiteks piibelehe või sireli lõhnadega, sest lillelõhnad ajavad mul kogu aeg pea valutama. Sain ükskord külakostiks Joiki sirelilõhnalise küünla, aga see oli isegi päris hea! :P Eile huvi pärast nuusutasin ka seda piibelehe oma ja juba ainuüksi nuusutamiseks hakkas pea valutama. :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.