A DAY IN THE LIFE #3

IMG_7450sandrelle

Tohutult mõnus on mõnel õhtul snäkid, vesipiip ja sõbrannad kaasa haarata ning siia lähedale mere äärde piknikule minna. Viimsis elamise rõõmud! Kuna Valio üllatas mind enda uudistoodetega, siis kutsusin kolmapäevaks kaks enda Tallinna-särasilma külla ja maitseme-katsetame kolmekesi neid kodujuuste-jogurteid-smuutisid ning valime oma lemmikud välja. Loodetavasti lubab ilm seda mere ääres piknikuvormis teha.

Ma ei kahetse hetkekski linnast välja kolimist, sest siin on niivõrd rahulik, hubane ja kuidagi nii maalähedane, et hing lausa puhkab siin. Hetkel ei kujutaks üldse linna tagasikolimist ette. Mõneti võidaks küll ajaliselt, aga loovutan heameelega selle aja hingerahu eest.

Ilusat õhtut! ♥

IMG_7360sandrelleFotorCreated1 IMG_7618sandrelle IMG_7400sandrelle IMG_7653sandrelle IMG_7409sandrelle IMG_7596sandrelle IMG_7549sandrelle IMG_7510sandrelle

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

10 comments

 1. Avatar
  Svea says:

  Ma ka muidu leidsin end suvel sealt piibutamas :) Sel suvel pole üldse ilma olnud, et oleks randa jõudnud. Piibutada ma ei saa mõnda aega, aga pikniku laadse asja tahaks rannas teha:)

    • sandrelle
     sandrelle says:

     Oii, nüüd nägin! Tead, ma isegi natukene kahtlustasin seda, sest Sa ju vana piibusõber… :) Aga nii lahe, palju-palju õnne! Kuidas Bianx reageeris? :) Ja ma tahaks seda Sinu salajast blogiaadressi ka.. :P

     • Avatar
      Svea says:

      Bianx on väga rõõmus, ootab kannatamatult, et saaks suureks õeks juba :)

      Kas sul wordpressis on kasutaja olemas? Siis ma saan sind lugejate hulka lisada:)

 2. Avatar
  Heija-Maarja Hansar says:

  OHHH KUI MÕNUS POSTITUS! MA OLEN ISE TERVE ELU ELANUD VIIMSIS SELLE RANNA LÄHEDAL JA TEAN TÄPSELT KUI HEAD EMOTSIOONID VALDAVAD RANNAS OLLES, JA ÜLEÜLDSE VIIMSIS ELADES :) NÜÜD KUI ELAN VIIMSIST KAUGEL IGATSENGI JUST KÕIGE ENAM SEDA KODUSUST JA VÕIMALUST MINNA SOOVIKORRAL RANDA RAHU JA VAIKUST NAUTIMA :))

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Oii, kaunitar! Suur aitäh tuju tõstmise eest! Me oleme selles osas siis väga sarnased, et mõlemad hindame kodusust ja võimalust rahu & vaikust nautida. :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.