A DAY IN THE LIFE #4

FotorCreated1
See ei ole vist mingi uudis, et ma olen täielik sushifänn, -sõltlane, -hull, -maniakk ja nii edasi, sest ma näen veidralt tihti igatsevat und sushist ja kaks nädalat ilma sushita olek on nagu tõsine võõrutusravi (aga reeeehab, mis ei toimi). Ma tean, et nii mõnegi jaoks võib see Jaapani amps tunduda moevärgina ja lihtsalt kaunistusena laua peal, aga tõsimeeli – see nii maitseb mulle! Ja ma ei ole mingi fancy Tallinna beib, tegelikult täitsa maakas teine. :)

Ja sõbrannadega kohtumisi kokku leppides hoian salamisi pöidlaid pihus, et nad oleksid JÄLLE nõus minuga sushitama tulema. Õnneks ei pane keegi tähelegi, et me jälle sushit sööma läheme… :D Sest no, ega ma iga nädal ka endale seda maiuspala lubada ei saa. :) Jah, kõlab vist “sushisõltlase pihtimusena”.

Üks minu viimaseaja lemmikkohti on aga Sushi Plaza, sest nende Kutcharo (küpsetatud lõhe, kurk, teriyaki kaste, seesami seemned) on mu kinnisidee! Viis Kutcharot on alati see kindel laks, ülejäänu viis võtan enamasti millegi uue proovimiseks. Aga miski muu ei ole kunagi nii hea, kui see vana hää Kutcharo! Sushimonis meeldis mulle kunagi Goshimon, sest see on ka küpsetatud lõhega, aga paljudes sushikohtades tehakse suured silmad ja küsitakse, et mis see küpsetatud lõhe veel on.. :) Mh! Soovitage veel palun häid sushikohti Tallinna ümbruses, pliispliis!

Pärast sushi mugimist võtsime sõbrannaga Platzist latted ja see on samuti üks ülimõnus koht! Tõsi küll, hinnad menüüs tundusid üpriski krõbedad olevat, aga teed/kohvi jooma soovitan ilusa ilma korral küll minna. Ja vau – neil olid tualetis liiliad. Nii hästi lõhnasid! :D Elu väikeste asjade võlu, huh? :D

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESFotorCreated2

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

28 comments

 1. Avatar
  Ents says:

  See on juba teine postitus kus ma vaatan et sul on korralik kõht ees :D (titakõht ma mõtlen ikka )

 2. Avatar
  Jaanika says:

  Kui kunagi Rakverre satud, siis soovitan minna Sushi Tiger´sse. Sealsed küpsetatud sushid on samad nagu Stefani pitsad, lihtsalt asjad mida sa pead alati selles linnas sööma.

 3. Avatar
  K. says:

  Mulle tohutult meeldib Järve keskuses olev Sushi Cafe. Koht ise tavaliselt mind ei tõmbakski, aga see sushi on lihtsalt nii värske alati ja kõik minu lemmikud on valikus (kaasaarvatud küpsetatud sushi).

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Sushi Cafes sõin ma esimest korda väljas olles vist sushit ja mäletan, et oli väga hea kogemus. :) Aga hinnad vist ei ole seal just kõige mõnusamad?

  • Avatar
   Heeli says:

   mulle ka meeldib Sushi Cafe, aga suur miinuse on mulle jätnud sealne teenindus- mitte keegi kunagi ei naerata suheldes.. elementaarsed “tere” ja “nägemist” tulevad ka nii kuidas jumal juhatab :/

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Kuuuuusjuuures sõbrannaga just proovisime nende sushit ja tükid olid nii suured, et kohe mitte polnud neid meeldiv süüa. :D Maitse oli isegi hea, aga kõik kohad olid pärast sushit laiali. :D Ja otsustasime sõbrannaga, et sealt enam ei osta, kallis kah! :D Aga Sul Kai oli vist parem kogemus? :)

 4. Avatar
  Laura says:

  Mina fännan Sushi Pandat. Odavad hinnad ja väga hea sushi. Kutcharo sarnane on seal Osaka. Tasub proovida :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Mmmm! Osakat ma kindlasti proovin! Ja kusjuures Sushi Pandat soovitavad paljud. :) Ma ise Pirita omast umbes sada korda mööda sõitnud, aga ikka pole sisse astunud. :D

   • Avatar
    E says:

    Sushi Panda on oma kvaliteeti kõvasti langetanud viimase aasta jooksul… Enne olin ka suur panda fänn…. Olen ise ka suur sushifänn ja vähemalt minu jaoks Sushiplazast hetkel paremat kohta pole.. :) Nad on kuidagi suutnud oma kvaliteeti väga hästi säilitada, vaatamata sellele, et nad on nii populaarseks saanud..

    • sandrelle
     sandrelle says:

     Miu! :( Kusjuures, mingil ajal värbas Sushi Plaza vist uusi töötajaid ja mulle sattus vist algaja tehtud sushi ning oi, kui pettunud ma olin. Sest seeeee ei olnud seeee Kutcharo. Aga õnneks oli see ka ainuke kord. :)

 5. Avatar
  Hele says:

  Minu lemmikkohaks on Japosha, kuid sealt saab ainult koju tellida. Hinnad võrdlemisi teiste Tallinna kohtadega (Sushi Plaza jne) päris soodsad ja seal oi kui suured tükid. Nomnomnom ???Pakutakse ka küpsetatud lõhega varianti – Küpsetatud Kreml.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Ooo, väga lahe! Hinnad tõesti soodsad ja pildid on väga isuuuuäratavad! Aitäh Sulle & panen selle koha ka endale kõrvale. Jejee! :D

 6. Avatar
  Anna says:

  See nipp on geenides :)
  Sushi Top ja My Sushi on alati tasemel, aga viimase puhul koha peal süüa on kallim kui tellida.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Aww, Anna! Sushi Top’i menüü on nii lai, mmm, kindlasti on seal midagi uud-head katsetamiseks. Panen selle koha endale kirja. :) My Sushi maitses mulle ka, oleme sealt Tõnuga mitmeid kordi tellinud ja pärast seda, kui kohapeal ära käisime, enam tellinud ei ole. Justnimelt oli kohapeal suht kallis süüa ja valikut ka eriti ei olnud ning kolisime sealt lähedalt ära ka. :P Ja kusjuures nende teenindajad tegidki suured silmad küpsetatud lõhe (mitte tempura) peale. :D

 7. Avatar
  Merlin says:

  Ma olen nii palju erinevaid sushisid proovinud nii Eestis kui ka Ameerikas aga tead, see Kutcharo on ainus sushi, mis mulle natukene maitses! Sõbranna kunagi jagas minuga 1tk ja mul juba ammu kummitab, et peaks minema ise proovima, äkki hakkab lausa meeldima.. :D

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.