♥ PATTERNS!

SAMSUNG CAMERA PICTURESPäikselist laupäeva kõigile! Täna pikka juttu ei tule, tahtsin vaid neid enne jaanipäeva tehtud pilte jagada. :) Jõudsin just paar päeva tagasi Saaremaalt ja jällegi pean tõdema, et see on üks tõeliselt mõnus koht!

Veetsime niisama perega üht minipuhkust seal, avastasime saart ja kämpasime. Ja ikka täiega-täiega nautisime.

Kleit – Mohito | Jakk – Reserved Käekott – kingitus Ketiga sõrmus – Seppälä

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESFotorCreated2SAMSUNG CAMERA PICTURESFotorCreated

Sharing is caring...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

8 comments

 1. Avatar
  Kati says:

  Nii ilus!! :)
  Sa pead oma juuksurit jagama, mul on poole lühemad juuksed kui sinul, aga niiii kohutavad. Tahan ka selliseid ilusaid, (silmaga vaadates) siidpehmeid ja ilusaid juukseid :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Aitäh Sulle, Kati! :) Mul pole kindlat juuksurit, sest vahetan neid päris tihti. Aga olen väga rahule jäänud Duglase ilusalongis (Tallinn, Kristiine) Agnes Altmäega. Carolin ilusalong Tallinnas meeldis mulle samuti. ;) Ja selle siidpehme tulemuse saab siis, kui juustel kasutada kookosõli maski. Mulle meeldib vähemalt korra nädalas seda sügavniisutavat maski teha – kannan õli ööseks juustesse ja pesen alles hommikul maha. Ja tänu sellele maskile võin enda juukseid värvida, föönitada, lokitada ja mida iganes veel teha (värvin muidugi alati ainult juuksuri juures, kvaliteetsete värvidega).

   Muidugi võiksin Sulle öelda, et tuleb korralikult toituda ja neid mitte föönitada/sirgendada, aga fakt on see, et ma ikka aeg-ajalt föönitan ja sirgendan ning nad on läbi aastate ikka sama pikaks ja pehmeks jäänud. Kookosõli teeb tõesti imesid. Ma ei oska ühtegi teist põhjust välja isegi mõelda. :)

 2. Avatar
  Anonüümne says:

  Vau, vau! Ma pole kiire elutempo tõttu siia ammu uudistama jõudnud, seega lugesin täna kõik eelnevalt lugemata jäänud postitused ära. Ja, oeh, mul ei jätku sõnu su kiitmiseks. Sa oled üks ütlemata siiras ja imeilus neiu, soovin sulle tuult tiibadesse ja loodan, et edaspidigi lugejaid rohkete blogipostitustega kostitad.

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Lugesin eile õhtul Sinu kommentaari läbi ja tuju läks nii heaks! Sa ei kujuta ette ka kui palju selline positiivselt kirjutatud kommentaar mind motiveerib. Olen nii õnnelik, et nii head inimesed minu blogi loevad. :)

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.