VIDEOÕPETUS :: SIRGENDAJATEGA LOKID

here FotorCreatedsIlusat hommikut kõigile! Kuigi mul pole just väga paksud juuksed, siis harilike tangidega tehtud lokid mul peas ei püsi – sellepärast teengi neid alati sirgendajatega. Ja kui enda vihavaenu lokitangidega ära unustan ja ikkagi kiiresti midagi ponnistada püüan (sest lokitangidega saab kiiremini), siis pärast kirun neid sirgeks vajunud juukseid! Sirgendajatega tehtud lokid püsivad mul enamasti/alati kuni järgmise päevani.

buy modafinil online from uk ::
Добрый день! Наконец-то мне удалось снять новое видео о том, как я обычно делаю себе завивку! Подключайтесь к моему каналу на youtube и всё увидите сами.
::

buy Lyrica canada Täpsemad juhised ja õpetussõnad nagu ikka videos. Selleni jõuate esimesele pildile klikates! Head vaatamist ja kodus järele katsetamist ja nagu näha videoski ütlen, siis võite tulemusest mulle pildi saata või instagramis tag’ida – lahe oleks neid vaadata ning näiteks facebookis jagada. :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

9 comments

 1. Kati says:

  Väga ilusad lokid! Sa oled ikka eriti nutikas, et sellise süsteemi peale tulid! Peaksin need ka kindlasti järgi proovima, minul ka lokid väga hästi juustes ei püsi. Ning sirgendajaga ei oska ma seda libistamise süsteemi üldse teha :D

 2. Marelle says:

  Väga kenad lokid Sul sirgendajatega saadud :) Mul endal just ei tule sirgendajatega välja need lokid, kuidagi vale tehnika vist – tirin liiga palju juukseid.

   • Anonüümne says:

    Ну да. А кому предназначаются короткие заметки на русском языке? :) или ты так просто практикуешься?

     • Anonüümne says:

      Молодец, что не забываешь про корни) а с практикой все придет :)

Lisa kommentaar