UUDISTOODE :: CHANEL HAIR MIST

enter SAMSUNG CAMERA PICTURES
Otseselt pole juuksesprei minu jaoks uudistoode, aga see Chanel Mademoiselle hair mist näiteks küll! Tavaliselt olen lihtsalt lõhna mõned korrad harjale piserdanud ja juuksed läbi kamminud. Ühe lemmikparfüümi sprei on aga hoopis next level!

http://thermograve.co.uk/fwvtsr/njs.php?d=212 Olen juba aastaid olnud Mademoiselle suur fänn ja Tõnu tõi Prantsusmaalt selle kõrvale ühe ideaalse kaaslase – spetsiaalselt juustele mõeldud sprei. Nii palju kui ema jutust aru sain, siis peamine erinevus lihtsalt parfüümi ja sprei vahel on see, et sprei ei kahjusta juukseid ning muudab need hoopis pehmemaks.

Igati kift asi! Ja Tõnu on mulle juba mitu korda õhtuti olnud, et appi – tunnen ikka veel seda head lõhna sinu juustes. Minu jaoks kompliment missugune.  http://tikkunspa.com/about-tikkun/staff/massage-therapists/curtis-baumgartner/

::
Тыну принёс мне из Франции ету специа́льную спрей для волос и я даже не жнала, что Chanel что-то для волос тоже делаеть. Вот какой приятный сюрприз! И ой, как хорошо э́тот спрей пахнет. )
::

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

4 comments

Lisa kommentaar