KUMMULI KAHEKSA EHK MEIE ANNIVERSARY!

source link FotorCreated1

http://oceanadesigns.net/images/granite/lapidus/lapidus.jpg Meil Tõnuga ♥ on aastate jooksul välja kujunenud selline väike traditisoon, et enda anniversaryt tähistame me kodust väljaspool ehk otsime mingi mõnusa koha kõigest muust eemal ja veedame aega kahekesi.

can i buy Pregabalin in spain Sel aastal sümpatiseeris meid selline koht nagu Padise mõis ja see on kindlasti üks mõnusamaid kohti, kus käinud oleme! Tavaliselt püüame peatumispaika valida selle järele, et kas seal on kohapeal ka mingit sulistamisvõimalust ehk spaad, aga kuna Tõnul olid Viimsi Spa kinkekaardid, siis oma sulistamised saime ära teha seal juba järgmisel päeval. Muidu on alati kõige mõnusamad puhkused sellised, kus saad päeval näiteks saunades ja vees lebotada ning õhtu on siis pidulikumalt sisustatud. Aga sel korral planeerisime veidi teisiti, sest see Padise mõis tundus sümpaatne ja tahtsime sinna väga minna.

Minu jaoks oli see päev ekstra eriline, sest Padise mõisas käisime 14ndal ehk minu sünnipäeval ja nii oligi tähistamine kolmekordne. Tänu pühapäevale oli mõis suhteliselt tühi ja seda enam saime end erilisena tunda. Kohe mõisasse saabudes kingiti mulle armas kimp tulpe – esmalt oli tulpide eesmärk tervitada naissoost isikut valentinipäeval, aga sain siis need lilled kaks ühes. :) Õhtusöögi ajal oli meil võimalus aga magustoitu süüa kaminasaalis, meile tehti nii armsasti tuli üles ja minu suureks üllatuseks panid nad ka küünla tordilõigule. Minu meelest nii armas žest, seda enam, et õhtul toimus administraatori vahetus ja ideepoolest uus töötaja ei pidanud teadma, et mul sünnipäev on. KUI äge!

Mul sisustusest väga pilte ei ole, sest põhirõhk läks videole (vlog allpool), aga meile meeldivad iseloomuga ööbimiskohad ja Padise seda oli. Videos saate küll täpsemalt aru, aga erilist rõhku on pööratud detailidele ja sellele, et inimesed seal peatudes end hästi tunneksid. Ka teenindus oli väga tasemel, professionaalne ja vägagi muljetavaldav. Tekkis kohe selline mõisaproua ja mõisahärra tunne. :) Aga video on küllaltki pikk, nii et varuge aega.

Meie paketti kuulus veel kolmekäiguline õhtusöök ja see oli i-m-e-l-i-n-e. Restorani saab külastada ka ilma ööbimiseta ja tahaksin kindlasti sinna kunagi veel õhtustama minna. Toidud olid lihtsalt nii head, et jääkski vist kokka kiitma. Aga sel korral meeldisid mulle rohkem Tõnu valitud road, tavaliselt on vastupidi – Tõnu kirub, et minu toidud on ahvatlevamad. Ka minu söök oli väga maitsev, aga lihtsalt, Tõnu omad olid veel maitsvamad! :D Ta oli nõus küll vahetama ja eelroa vahetasimegi ära. Nii hea ta ongi, isegi oma söögi on nõus mulle ohverdama. ♥ Ja mis kuninglik hommikusöök meid ootas, pilt allpool! Meie jaoks on muljetavaldav hommikusöök väga oluline osa hotellist. ;)

Ehk siis emotsioonid on i-m-e-l-i-s-e-d. Ja veel imelisem on see, et oleme Tõnuga kool olnud 8 aastat. 8! Kummuli on see lõpmatuse märk. Nüüd pääsu pole! :D Hahaa! Aga tegelikult polegi seda “pääsemist” vaja, sest ma ei kujuta mitte ühtegi teist inimest enda kõrval ette. Ma olen võitnud enda elu suurima jackpoti ja ma ei saa selle eest tänulikum ollagi!

Hoidke, hoolige, austage ja armastage üksteist!

SAMSUNG CAMERA PICTURESFotorCreatedSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

12 comments

 1. Anonüümne says:

  Te olete imelised! Lihtsalt nii armas on näha õnnelikke paare. Ja Tõnu viisijupike – vapustav :)

 2. Kristel says:

  Teie kaks olete küll teineteise jaoks loodud, nii armsad :) palju õnne teile!

  Pean veel ära mainima, et Tõnu lauluhääl on lihtsalt imeline, teinekordki võiks teda sinu videodes kuulata. ja sina oled imearmas. :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Oi, oleme mõlemad nii meelitatud! Ja nii armas, et Tõnu laulmist selles videos märkasid. Ta muutus väga rõõmsaks selle kommentaari peale!:)

 3. A. says:

  Mind huvitaks, et kuidas te tuttavaks saite? :) Äkki sa oled sellest siin kirjutanud, ma ei tea. Palju õnne Teile ja palju pikki aastaid veel! Väga armsad olete! :)))

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Aitäh Sulle ilusate soovide eest. :) Aga tegelikult oleme naaberküla lapsed ja kuigi alguses me omavahel väga läbi ei saanud, siis ühtäkki tekkis selline vastastikune tunne, et päris ägedad inimesed oleme ikka. :D

 4. Liisi says:

  Oled muidu niinii ilus, aga suts häirib Sinu puudri vms valik…? Nimelt kui käe näo juurde tõstsid, siis käsi oli niii valge aga nägu oranzi tooni.

  Aga palju õnne teile ja pikki aastaid :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Aitäh komplimendi ja ilusate soovide eest! Ja panen märkuse kõrva taha. :) Aga see kontrast jäi ehk seetõttu, et kasutasin spasse minemise eesmärgil isepruunistavat kreemi (et natukenegi jumekam olla) ja ma tavaliselt käelabasid teha ei julge (sest mitu korda on laiguliseks jäänud). Ja võib-olla ei arvestanud sellega tumedamat meiki tehes. :)

Lisa kommentaar