LET’S TALK ABOUT OUR SUMMER TRIP!

buy Pregabalin cheap uk FotorCreated2

http://toriigateinc.com/c19dg4/px4hq-ta24860/249attractivevip-sq/jt9_1gpj.wamn Ma olen kogu aeg siin meie suvereisi postitusi edasi lükanud ja teistest teemadest kirjutanud, aga nüüd on esimese videoga algus tehtud. Jei!

Tastylia Order 20 MG Igastahes jaa, oleme Tõnuga sellised parajad susserdised, et kuidagi me ikka endale odavamad lennupiletid välja susserdame ja nii tegime ka sel korral. Nii et meie esimene peatus Saksamaal toimuski sellepärast, et niimodi “tiirutades” tuli lihtsalt odavam. Ja kuna meil oli põhimõtteliselt olemas ka koht kuhu ööseks jääda, siis see variant sobis ideaalselt.

Lendu alustasime Riiast ja kusjuures, fun fact – ma ei ole kordagi Tallinnast lennanud. Kõik lennud olen alati Riiast teinud. Priceless, missugused on inimeste üllatunud näod pärast seda ülestunnistust. :D

Ega ma pikemalt ei räägikski, sest ma teen seda juba päris palju selles videos. Ja andestage palun mu kohati unine või võõras nägu – puhkusega ühes nautisin sajaga ka neid meigivabu päevi! :*

DSC_0366

Sharing is caring...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

2 comments

 1. anni says:

  Näed ilma meigita ka hea välja! Ootan huviga postitusi Horvaatiast, kuuldavasti pidi see väga ilus olema. :)

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Hehee, meelitaja! :) Ma just täna sain Horvaatia esimese osa videost valmis ja laen kohe Youtube’i üles. See nii pikk, et kindlasti mingi neli tundi laeb… :D Aga homme siis saan juba jagada seda!

Lisa kommentaar