JÕULUEELSED TEGEMISED

can you buy metronidazole or tinidazole over the counter SAMSUNG CAMERA PICTURES
Mida päev lähemale jõuludele, seda hoogsamalt pere asjatab ja kokkab! Vaaritasime siin ükspäev sülti, täna tegime (preili Leediga, nagu esimesel pildil näha) piparkooke ja valmistasin veel mõned küünlad juurde (olen viimased kaks aastat mõelnud, et võiks ise kingituseks küünlaid teha ja nüüd väike plaan teostatud saigi). Homme muidugi söögimeeleolus jätkame – viimased ettevalmistused jõululaupäevaks nii minu kui ka Tõnu juures!

click here Ja kusjuures, minu tegemisi aitab nüüd jäädvustada see valge hübriidibeebi. Minu üllatuseks teeb hübriidikas palju paremaid pilte kui minu praegune peegelkaamera ning seda on palju-palju mugavam kaasas kanda. Nii et nüüd saab õlg puhkust, blogi rohkem & paremaid pilte ja erinevates kohtades käies ei ole enam sellist tunnet, et käed on asju täis. Olen superrahul! Ma ise siin mõtlesin, et kas kirjutaksin kaamerast pikemalt või ei paku see hetkel huvi? :)

buy Lyrica online cheap uk Teile, armsad – mõnusaid jõulueelseid toimetusi ja juhuks, kui ma ei jõua enne jõululaupäeva rohkem postitada, siis ilusate mälestustega jõulupühasid teile! :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Sharing is caring...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

12 comments

 1. Kristiina says:

  Mind huvitab väga küünalde postitus! Kuidas teha jne.. või oled juba teinud kunagi?

  • sandrelle
   sandrelle says:

   Kristiina – ei ole teinud. Kui parafiini juurde tellin, siis teen küünlaid juurde & teen pilte/filmin samal ajal, siis saan ka siia postitada. :)

 2. Gerli says:

  Mina oleksin ka kaamerapostitusest huvitatud. Oleks huvitav lugeda isegi võrdlust, et miks antud hübriid on parem kui su eelnev peegel :)

 3. Kertu says:

  Niiiiiiiiiiii ägedad küünlad! Oleks pidanud ka ikka tegema küünlaid ise.. Ei tea kas jõuan veel?

  Ja kaamera post huvitaks küll väga :-)

Lisa kommentaar