Häid mõtteid viimase hetke pidulaua katjatele!

buy Lyrica online canada

buy modafinil online canada Nagu ma viimaseski postituses rääkisin, siis möödunud nädalavahetusel käis mul pere külas ja ideaalselt ajastatuna saabus selleks puhuks ka pakike Rakvere ja Talleggi piduroogadega ning mõtlesin jagada ideid neile, kes otsivad lisaks kiluvõileibadele veel miskit põnevat lauale. :) Näiteks meil endalgi on tänaseks päevaks laud… veel tühi! Aga Tõnu lubas varsti poodi minna ja kuna mina olen täna töökohustuste tõttu terve päev arvuti taga, siis lubas ta tujutõstmiseks laua ka veel katta!

get link Agaa… kui pere otsustas meid kostitada magusaga, siis sellele eelnes mõnusalt soolane ja rammus eelroog! :D Lihatoidu kõrvale tegime ahjus sellist lihtsalt kartulivormi, kuhu puistasime peale lihtsalt kolme erinevat juustu – see on nii lihtne ja maitsev mõte, aga mina isiklikult pole kartuliputru sellisel moel varem söönud. Kindlasti mu uus lemmik nüüd! Juust oli nii nämmalt krõbe seal peal ning kartulipüree all mõnusalt pehme. Ideaalne kooslus!

Kui meeste lemmikuks osutus madalal temperatuuril ülimalt pehmeks küpsetatud juubelipraad köögiviljadega – mahlane seaabalihast praad, millel kaaslasteks kartul, kaalikas, porgand ja sibul, siis naiste lemmikuks osutus hoopis ploomi-õunatäidisega kanarull hakklihatäidisega, millele annavad puuviljast nüanssi õunad ja ploomid.

Minu ema suureks lemmikuks oli ka salat, mis oli seemnekattega ahjukarbonaadi tagaküljel inspiratsiooniks lisatud – täpsema retsepi leiate küll pakendit uudistades, aga lühidalt öeldes sisaldas see spinatit, kurki, röstsibulat ja punast sibulat. Hästi lihtne, aga sams maitsev ja värske. Kindlasti teeme mõnipäev veel.

Aga praegu kõik… mõnusat pidupäeva teile, armsad! :)

Sharing is caring...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Lisa kommentaar